Minecraft sunucusu oyundan atıyor

AdoBe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlarım bir sunucu kurmuş, onlar sıkıntısız şekilde oynuyorlar fakat ben giriyorum, hiçbir işlev yapamıyorum. Yürüme işlemi bile yapamıyorum ve 5 saniye sonra bağlantınız kesildi diye tekrar atıyor. Çözüm için yardım eder misiniz?

Forge dediğim hani, modlanmış bir version ile girip girmediğiniz konusunda dikkatli olun konusunda hocam.

Minecraft korsan sayılmaz...

Minecraft, korsana izin veren bir oyundur. Lütfen ezbere konuşmayın şunu artık. Minecraft korsan sayılmıyor.. Sanki siz hiç kullanmadınız (korsan oyun) şaka gibi...

Bakın bu doğru. Bazı serverler "Premium" oyunculara özeldir.
Dostum. Minecraft korsana izin vermiyor diye bir şey söylemedim. "Technopat" formunda korsana destek yok dedim. Lütfen dikkatli oku.

Minecraft, korsana izin veren bir oyundur. Lütfen ezbere konuşmayın şunu artık. Minecraft korsan sayılmıyor. Sanki siz hiç kullanmadınız (korsan oyun) şaka gibi...

Bende TLauncher kullanıyorum ama şöyle bir şey var dostum.
Bu forumda TLauncher korsan sayılmıyor muydu?
Ve ben diyorum ki "korsana teşvikden ceza yemek istemiyorum" diye söylemiştim.

Bende TLauncher kullanıyorum ama şöyle bir şey var dostum.
Bu forumda TLauncher korsan sayılmıyor muydu?
Ve ben diyorum ki "korsana teşvikden ceza yemek istemiyorum" diye söylemiştim.
Hayır hocam sayılmıyor diye biliyorum. Çünkü, MOJANG bile Minecraft korsan launcher kullanılmasına izin veriyor. Neden forumda yasak olsun ki? Hatta server açarken bile ayarlarında yapabilirsiniz; isterseniz sadece orjinal launcher kullanan oyuncuların katılmasını sağlayabilirsiniz ya da hem korsan hem de orjinal launcher kullanan oyuncuların...

Hayır hocam sayılmıyor diye biliyorum. Çünkü, Mojang bile Minecraft korsan Launcher kullanılmasına izin veriyor. Neden forumda yasak olsun ki? Hatta server açarken bile ayarlarında yapabilirsiniz; isterseniz sadece orijinal Launcher kullanan oyuncuların katılmasını sağlayabilirsiniz ya da hem korsan hem de orijinal Launcher kullanan oyuncuların...

Notchun onu söyleyeli çok oldu. Ve Mojang şu an Microsoft'un.
Bir mod arkadaş bize cevap verse iyi olacak TLauncher'ın korsan sayılıp sayılmaması konusunda.

Son düzenleme:
Forge dediğim hani, modlanmış bir version ile girip girmediğiniz konusunda dikkatli olun konusunda hocam.

Minecraft, korsana izin veren bir oyundur. Lütfen ezbere konuşmayın şunu artık. Minecraft korsan sayılmıyor.. Sanki siz hiç kullanmadınız (korsan oyun) şaka gibi...

Bakın bu doğru. Bazı serverler "Premium" oyunculara özeldir.
Arkadaşım Aternos'tan kurmuş yani kendimize özel bir server. Peki neden diğer arkadaşlarım sorunsuzca oynarken bende böyle bir şey oluyor ?

Hayır hocam sayılmıyor diye biliyorum. Çünkü, Mojang bile Minecraft korsan Launcher kullanılmasına izin veriyor. Neden forumda yasak olsun ki? Hatta server açarken bile ayarlarında yapabilirsiniz; isterseniz sadece orijinal Launcher kullanan oyuncuların katılmasını sağlayabilirsiniz ya da hem korsan hem de orijinal Launcher kullanan oyuncuların...

Bu arada sen Mojang korsana izin veriyor diyorsun ama şuna bir bakar mısın?
Burada TLauncher kullanmanın anti-korsan anlaşmasını ihlal ettiğini yazıyor.
Eh yani TLauncher'da korsan sayılıyor demek oluyor bu.

Bu arada sen Mojang korsana izin veriyor diyorsun ama şuna bir bakar mısın?
Burada TLauncher kullanmanın anti-korsan anlaşmasını ihlal ettiğini yazıyor.
Eh yani TLauncher'da korsan sayılıyor demek oluyor bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşım Aternos'tan kurmuş yani kendimize özel bir server. Peki neden diğer arkadaşlarım sorunsuzca oynarken bende böyle bir şey oluyor ?
Minecraft Sürümün eskidir.
Sadece orjinal kullanıcılara açık bir serverdir (ki bunu server ayarlarından değiştireiblirsin.)
Farklı bir minecraft sürümü kullanıyorsundur. (Modlu ya da eski bir sürüm bilemem)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kafam iyice çorba oldu benim yahu.
Bu Microsoft hem dediğin gibi o korsan şeylerine bir şey demiyor ama anti-korsan anlaşmasına baktığımda illegal olarak gözüküyor.😓
Neyse o zaman arkadaşa yardım edip ceza yiyip yemediğimize göre karar veririz.🤠
Arkadaşım Aternos'tan kurmuş yani kendimize özel bir server. Peki neden diğer arkadaşlarım sorunsuzca oynarken bende böyle bir şey oluyor?

Peki sunucuya girmeye çalışınca nasıl bir hata alıyorsun? SS olarak atar mısın? (Görmemişim "Bağlantı kesildi" hatası aldığını)

Son düzenleme:
Kafam iyice çorba oldu benim yahu.
Bu Microsoft hem dediğin gibi o korsan şeylerine bir şey demiyor ama anti-korsan anlaşmasına baktığımda illegal olarak gözüküyor.😓
Neyse o zaman arkadaşa yardım edip ceza yiyip yemediğimize göre karar veririz.🤠

Peki sunucuya girmeye çalışınca nasıl bir hata alıyorsun? SS olarak atar mısın? (Görmemişim "Bağlantı kesildi" hatası aldığını)

1630095977605.png

Verdiği hata bu.

Minecraft Sürümün eskidir.
Sadece orjinal kullanıcılara açık bir serverdir (ki bunu server ayarlarından değiştireiblirsin.)
Farklı bir minecraft sürümü kullanıyorsundur. (Modlu ya da eski bir sürüm bilemem)
Sürümüm güncel.
Korsan kısmı açık.
Aynı minecraft sürümü.

Ayrıca tüm driverlarım ve java güncel.

NOT : Zaten demiştim sunucuya diğer arkadaşlarım sorunsuz katılıyor diye bence sunucuda bir sıkıntı yok.

Eki Görüntüle 1150605
Verdiği hata bu.

Sürümüm güncel.
Korsan kısmı açık.
Aynı minecraft sürümü.

Ayrıca tüm driverlarım ve java güncel.

NOT : Zaten demiştim sunucuya diğer arkadaşlarım sorunsuz katılıyor diye bence sunucuda bir sıkıntı yok.
Hocam inanın aklıma başka çözüm yolu gelmiyor, önceden oynarken bu hataları aldığım zaman, dediğim şeylerden birini yaptığım için bu hatayı alırdım. Şuan bilmiyorum maalsef.

Yeni konular

Geri
Yukarı