Mining için ekran kartı önerisi

Özür diliyorum, ülke gündemi beni çok geriyor. Tam okumadan uyarmak niyetiyle yazmışım. Umarım kısa sürede amorti edip kazans saglayacak bir plan yaparsiniz.

Teşekkür ederim. Şuan 1060 var onunla beraber bir tane daha kart eklemeyi düşünüyorum. Fiyatlar uçuk. Bir yandan da ekran kartını da yükseltmek istiyorum. O yüzden 3060 ve 6600xt arasında kaldım. Hem günlük kullanım olucak ve 1060 + alacağım kartla mining yapacağım.

ASUS ROG STRIX 2080 a8g güzel diye duydum ama onun sıfırı TR'de kalmadı, sarı sitede 2.ellerin düşük fiyatlarının hepsi fake zaten.

Bütçem açıkcası 12000. O yüzden 6600xt almayı düşünüyorum. Ama gaming gecesini bekleyeyim desem dolar o zamana kaç olucak bilmiyorum çünkü direkt yansıtıyorlar. Düştüğünde 2 3 bekletiyorlar.

Neden LHR öneriyorsunuz kazim gücünü azaltmıyor mu?
T-Rex miner, NB miner ile birlikte kilit %70'e kadar kırılabiliyor. Şu anda LHR olan RTX 3060 Ti 42mh civarında kazıyor. LHR olmayan ekran kartı bulmak çok zor. LHR olmayan ekran kartı bulsanız bile fiyatından dolayı mantıklı olmuyor. Ayrıca LHR sadece Ethereum kazımını kısıtlıyor, diğer coinlerin kazımı etkilemiyor.

T-Rex miner, NB miner ile birlikte kilit %70'e kadar kırılabiliyor. Şu anda LHR olan RTX 3060 Ti 42mh civarında kazıyor. LHR olmayan ekran kartı bulmak çok zor. LHR olmayan ekran kartı bulsanız bile fiyatından dolayı mantıklı olmuyor. Ayrıca LHR sadece Ethereum kazımını kısıtlıyor, diğer coinlerin kazımı etkilemiyor.
3060 lhr almak mı 6600xt almak mı mantıklı ikisi de hemen hemen aynı değerleri vermiyor mu?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı