Mining için hangi marka ve model RTX 3060 Ti ekran kartı alınmalı?

Soğutma konusunda çok iyidir, sorun yaşamazsınız.

Para kazanmaya çalışıyor arkadaş, fazladan 4000 lira verdikten sonra mining yapmanın ne anlamı var?

Peki arkadaşlar yurtdışından bi tanıdık vasıtasıyla 13k bandında galax galakuro 3060ti getirsem tavsiye edermisiniz ? ürün amazon germany garantili olucak 0 ayrıca. termal ped sorunuda yok diye duydum ısıtmadan yanada tercih ediliyormuş .

Peki arkadaşlar yurt dışından bir tanıdık vasıtasıyla 13K bandında Galax galakuro 3060 Ti getirsem tavsiye eder misiniz? Ürün Amazon Germany garantili olacak 0 ayrıca. Termal ped sorunuda yok diye duydum ısıtmadan yanada tercih ediliyormuş.

Termal pedle işin yok. Termal pad sadece 3070 Ti ve üzeri kartlar için geçerli bir durum. Ülke içinde daha ucuz fiyata 3060 Ti bulabilirsin.

Zotac NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge OC LHR ZT-A30610H-10MLHR 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı​

Bu Kartlardan 7 Adet Sipariş Vereceğim Sizce Günlük Kaç Dolar Getirisi Olur Ve Doğru Ayarlarda Kaç mhs kazarım ?
Termal pedle işin yok. Termal pad sadece 3070 Ti ve üzeri kartlar için geçerli bir durum. Ülke içinde daha ucuz fiyata 3060 Ti bulabilirsin.

Ne alabilirim peki sizce hala çok kararsızım 3060 Ti fiyatları çok değişik.

Son düzenleme:

Zotac NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge OC LHR ZT-A30610H-10MLHR 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı​

Bu Kartlardan 7 Adet sipariş Vereceğim Sizce Günlük Kaç Dolar Getirisi Olur Ve Doğru Ayarlarda Kaç mhs kazarım?

O kartı şu an kendi rig imde kullanıyorum çok memnunum. Uygun fiyatta bulabilirsen tavsiye ederim. Yaklaşık 3 gün önce INNO3D 3060 Ti ichill X3 10.999 liradan satıldı 5'li bir rig kurduk arkadaşa gayet güzel bir rig oldu. Fiyat takibi yapmak lazım uygun fiyata düştüğünde alabilirsin.

Beyaz galakuro alın forumlarsa ya da sarı sitede 11.5-12.5 arasına bulunabiliyor açık ara soğutması en iyi modellerdendir ilk 3'e girer kendisi kart aşırı kalın kallavi bir soğutma ile geliyor 23 adet kartım var aralarında en iyi soğutmaya sahip model kendisi Z Trio ile eş değer bir soğutma performansı var.

Zotac NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge OC LHR ZT-A30610H-10mlhr 8 GB GDDR6 256 bit ekran kartı​

Bu kartlardan 7 adet sipariş vereceğim sizce günlük kaç dolar getirisi olur ve doğru ayarlarda kaç mhs kazarım?

Max 11k olacak şekilde 3060 Ti alabilirsin. Dün bende ek olarak aldım 1 tane daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı