Mining rig yapmak

Tabi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210110-144954_Chrome.jpg
    Screenshot_20210110-144954_Chrome.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 72
Günlük 3 dolar sanırım değil mi?

Yani orada yazığın göre öyle :) bende tam emin değilim eğer NiceHash'ten kazıcaksan ekran kartını yaz Google sonunada NiceHash yaz arat ordan da bakabilirsin.
Belli bir noktaya kadar işlem gücü etkilenmeden güç tüketimini kısabilirsiniz. Deneyerek bulun değerleri. Veya internetten bakın kart için optimum değerleri.

O sizin yazıdaki gibi jaxx libertyi indirdim eth wallet için faket ne bir email ne de bir şifre falan girdim direk yüklşedim 12 kelimeyi gösterdi ve bitti
Başka bir şey yapmama gerek var mıydı yoksa şimdi hazır mıyım?

Son düzenleme:
Konuya maydanoz oluyorum kusura bakmayın bende de msi rtx 2060super gaming x var ne kadar kazanabilirim tahminen?
Şu anda 70-80 dolar civarı. İleride azalabilir veya artabilir. Hashrate değeri ile şu siteyi kullanabilirsiniz ortalama bir tahmin için. Mining Calculator Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash and Monero Sanırım 2060 super 36-37 MH gücünde.
Yani orada yazığın göre öyle :) bende tam emin değilim eğer NiceHash'ten kazıcaksan ekran kartını yaz Google sonunada NiceHash yaz arat ordan da bakabilirsin.

O sizin yazıdaki gibi jaxx libertyi indirdim eth wallet için faket ne bir email ne de bir şifre falan girdim direk yüklşedim 12 kelimeyi gösterdi ve bitti
Başka bir şey yapmama gerek var mıydı yoksa şimdi hazır mıyım?
Tamam email şifre gerek yok zaten. Hesabınızın tek anahtarı 12 kelime. Onlar ile her türlü işlemi yapabilirsiniz. Sakın kaybetmeyin.

config yazanı. Öbür dosyalar yanında yazan coinler için örnek dosyalar. Mesela rvn kazmak isterseniz nasıl yapacağınızı config_rvn dosyasından öğrenebilirsiniz.

Geri
Yukarı