Mining rig yapmak

Dosya Ekleri

• eth.png
    eth.png
    21,9 KB · Görüntüleme: 41
nE? Ödeme almam 24 yıl mı sürücek yoksa sadece yanlış falan mı hesaplıyor?
6 saatlik ortalamayı alıyor. 6-7 saat sonra doğru değeri alırsınız.
Birkaç mesaj önce ilgili rehberi paylaştım zaten, imzamda da var. Kripto Paralar ve Ekran Kartı Madenciliği Rehberi
Başka kaynaklardan da öğrenebilirsiniz zaten.
hocam kazı yapmayı öğrenmek için izleyebileceğim türkçe veya türkçe altyazılı bir youtube kanalı önerir misiniz?
Birkaç mesaj önce ilgili rehberi paylaştım zaten, imzamda da var. Kripto Paralar ve Ekran Kartı Madenciliği Rehberi
hocam kazı yapmayı öğrenmek için izleyebileceğim türkçe veya türkçe altyazılı bir youtube kanalı önerir misiniz?

nE? Ödeme almam 24 yıl mı sürücek yoksa sadece yanlış falan mı hesaplıyor?
Birde ödeme limitini 0.2 den 0.05 e kadar düşürebilirsiniz.

6 saatlik ortalamayı alıyor. 6-7 saat sonra doğru değeri alırsınız.

Birde ödeme limitini 0.2 den 0.05 e kadar düşürebilirsiniz.
Selamlar. ETH adresimi nanopool.org'da search yaptigimda oyle bir adres yok diyor. Neden ki?

Çok enteresan sanki yıl 2017. :) Benim elimde de Sapphire Pulse RX Vega 56 ve Asus Rog Strix GTX 1070 var. Bu iki kartla bilgisizce bu işe atlayıp hüsran yaşamak istemiyorum. Ne kadar kâr getirir o da muamma. Ya da fırsatçılık yapıp, piyasaya ayak uydurup özellikle Vega’ yı yüksek fiyata koyma fikrim var. Garantisi de mevcut. RX 5700XT kartları 6500 dolaylarında kapış kapış satılıyor yine aynı şekilde 5600XT’ ler de 5000 civarı. Vega ne kadara gider onu pek kestiremiyorum malum piyasa da da pek bulunan kartlar değil.

@oglcn1 hocam şu an 8 saat oldu, seninle değerleri paylaşmak istedim doğru yolda mıyım diye.
Saatte 29 MH/s Total Power 148W GPU 65°C 8 Saatte 1.12 USD nanopool da gösteriyor şu an.
GPU olarak RX 590 Fatboy var 1 tane.

Geri
Yukarı