Mining yapılmış RX 470 performans düşüşüne yol açar mı?

SeastoreKing

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 2. el 500'e MSI RX 470 Armor Miner 4G model bir ekran kartı aldım. Performans kaybı vesaire olur mu? Mining modeli diye sadece DVI çıkışı var. Oyunlarda daha düşük FPS verir mi?

D225A97D-84B3-462A-906A-9B56A64E0B1A.jpeg
FDE31D1B-7A75-4AB0-8BFA-7A1524077E99.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa bir süre mining yapılmış rx 580 kullanmıştım fx 6300 ile ucuza almıştım darboğaz hariç bir sorun yaşamamıştım fanlarının biraz ses çıkarması haricinde

Stres testi yapıp her hangi bir sorunun olup olmadığından emin olun. Technopat'ta stres testi ile ilgili rehberler var. Mining yapılmış kart bazen aynı performansı veriyor bazıları %3-5 daha az performansı veriyor. Önemli olan kart sağlığı. Eğer karta fazla yüklenmemişler ve soğutması iyi sağlanmış ise sorun çıkmayacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Performans kaybı olmaz da ömrü azalmış olur doğal olarak. Ama çok kafaya takılacak bir şey değil. Alırken de kontrol edersiniz stabilite sorunu var mı diye. Varsa belli eder zaten. Macununu yeniler fanlarını temizler mis gibi kullanırsınız.

Performans kaybı olmaz da ömrü azalmış olur doğal olarak. Ama çok kafaya takılacak bir şey değil. Alırken de kontrol edersiniz stabilite sorunu var mı diye. Varsa belli eder zaten. Macununu yeniler fanlarını temizler mis gibi kullanırsınız.
Arkadaş 1 yıl mining yapılmış kart alıyor. Ömrü ciddi kısalmıştır, bence alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı