Minumum derecede P2W olan oyun önerisi

dgknyl

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Yazılım
Arkadaşlar büyük bir kıtlık içerisindeyim.
Minumum derecede P2W oranı olan. Para yatıranın üstün olduğu değil sadece daha hızlı geliştiği MMORPG oyun önerisine ihtiyacım var.
Knight Online, Silkroad, Cabal Online, Metin2: ESO:Tamriel Unlimited oyunları haricinde önerilere açığım.
Web Browser oyunu da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
MMORPG oyunlar P2W için çok iyi bir oyun türü. Piyasada var kaldı mı bilmem. Tarayıcı tabanlı olarak War of Dragons önerebilirim. Aşırı emek isteyen bir oyun ki 8 yılımı buna harcadım. Fakat para yatırırsan çok iyi yerlere gelebilirsin ama parasızda çok emeklerle iyi işler çıkarırsın. O oyunun Türk privatesi dwar. My.com TR sunucusunu kapatmıştı tekrardan açıldı uzun aradan sonra ama unoffical sanırım.

Arkadaşlar büyük bir kıtlık içerisindeyim.
Minumum derecede P2W oranı olan. Para yatıranın üstün olduğu değil sadece daha hızlı geliştiği MMORPG oyun önerisine ihtiyacım var.
Knight Online, Silkroad, Cabal Online, Metin2: ESO:Tamriel Unlimited oyunları haricinde önerilere açığım.
Web Browser oyunu da olabilir.

World of Warcraft. Kaliteli bir private serverda, cebinden para çıkmadan rahatla ve adilce oynayabileceğin tek oyun. Döviz farkı cebini yakmazsa orijinali daha iyi tabi...

Warmane | WoW Private Server Bu serverı tavsiye ederim. Şahsen çoğunlukla Lordaeron'dayım. Diğer serverları da oynadım ama "Blizzlike" seven biri olarak işim olmadı pek.

World of Warcraft. Kaliteli bir private serverda, cebinden para çıkmadan rahatla ve adilce oynayabileceğin tek oyun. Döviz farkı cebini yakmazsa orijinali daha iyi tabi...
WoW zaten yıllarımı aldı emek istiyor. Deniyorum oyunları araştırıp internette. Türkiyede adı duyulmamış çok oyun oynadım ilerledim baya ama bir zaman sonra sıkıyor insanı tek başına.

Yeni konular

Geri
Yukarı