Misafir çocuğu incelemesi

Hadi ya... Gelmez diye Jailbreaklemistim. O kadar da beklemistik oysa. Peki, güncelleyelim o zaman sagolun.
Rica ederim.
Bizimki hep oyun oynuyor. Biraz ters olur. Ben Level8 Eco Gaming almayı düşünüyorum. Hem kaybettiğinde saygılı oluyormuş.
8 Zula Eco Edition' da olabilir.
Arkadaşlar kesinlikle "Welet" ' marka alın.

Bizimki Level 1 olacak bu ay sonunda, genel olarak kırmızı balık falan seviyor ama sıkılınca da mouse'u klavyeye vuruyor engel olamıyoruz ayrıca habersizce bilgisayarı kapatıyor. Sevimli olduğu için kızamıyoruz :). 2 tane kuzenxvelet modeli var onlar level 10'u geçtiler. Xvelet modelleri biraz can sıkıyor. Ben yokken teyzelerine açtırıyorlar bilgisayarı hemen minecraft vs yüklüyorlar.

Aslında her şey 'veletomik' firmasının suçu üretmeyin ya şunları

Bu Xbox taki'ki red ring of death'a döndü :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hort zamanı. Arkadaşlar bana 1000TL bütçe ile kaliteli marka olan misafir çocuğu önerebilir misiniz? Önceki misafir çocuğu aldığım bozuk çıktı da. Yemek yemiyor sürekli Zula oynuyor.

Hort zamanı. Arkadaşlar bana 1000TL bütçe ile kaliteli marka olan misafir çocuğu önerebilir misiniz? Önceki misafir çocuğu aldığım bozuk çıktı da. Yemek yemiyor sürekli Zula oynuyor.

Hocam bulursaniz link bekliyorum. Bizde kuzenx 2008 Edition var. Eve ailesi girdiginde 1 saat yukari cikmadi. Sonra bilgisayara bir baktim cocuk isinlanmayi bulmakla kalmayip 0 hesaba +6 basmisti.

Kullandığım modeller:

9 Model UnderClock Edition: Zula oynarlar sürekli. Ayrıca "Zula oynamayan vatan haini CS:GO oynayanlara idam" diyorlar.

10 Model Gaming Edition: Genelde mobilde Mobile Legends ve Minecraft PE oynarlar. Ama en çok Stardoll sever benim eve gelen misafir çocukları.

5 Model Ultra Wel@ Edition: Mal mal hareketler yapıp beynimi yiyen sitelerden oyun açarak virüs bulaştıran model.

6 Model Zeki Edition: Okula başlıyor kendini zeki sanıyor. 5 ile arasında i7-860/i7-2600K gibi fark yok.

7 Model Patur edition: Tam bir Enes Patur hayranı. Kendi PC' m de onun videolarını likelar ve abone olurlar. Saçma sapan video izlerler ve izletirler. Diğer odada Enes Batur var dediğimde saf dışı kalıyorlar.

Bebek model: Aşırı ve fazlasıyla tatlılsr

2 Model: Bu ise artık sevilmek istenmeyen model. KEndisinin sevilmesini istemiyor.

3 Model Vahşi Ama Mal Edition: Isırıyo bu vahşi yaratıklar. Ayrıca babam seni döver felan diyorlar. Yapabildikleri tek şey ısırmak. Kendisinden 16 yaş büyük insana saldırıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı