Misafir çocuğu PS5'i bozdu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hakkını aramasını gerektidiğini söylemek 5-10 yaş mı oluyor? Bazen zor durumda kalıyorsun oynatmamak olmuyor işte. Aynı durum başınıza gelse tamir parasını kendi cebinizden verecek kadar safsanız normal bunu demeniz.
Elinde delil var mı çocuğun bozduğuna dair?

Parasını alamıyor musun?

Yazık olmuş kanka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen sen hatalısın, neden oynattırıyorsun ki? "zorla verdim" diye bir şey yok. Kafana silah mı dayadılar? Biraz iradeli olun kardeşim, hayır demeyi öğrenin. 21 bin liralık cihazı niye küçücük çocuğa veriyorsun ki? Sana ders olsun bu yaşadığın durum.

Hocam kolaysa siz öyle yapın. Yapması kolay yaparsanız adınızı kötüye çıkarıyorlar.

Hocam bir şey demek gibi olmasında. Bozulacağı varmış bozulmuş sanki çocuk ne yaptı tekme mi attı konsola.

Ya işte bir taneside 23.000'lik cihazı bozdu olacağı varmış.

Hocam bir şey demek gibi olmasında. Bozulacağı varmış bozulmuş sanki çocuk ne yaptı tekme mi attı konsola.

Bir de ne yaptığını bilmiyorum diyor biraz sonra kablolu oynarken yere düşürdü diyor. Tutarsız.

Hocam ben PS5'e ne oldu bilmiyorum anlamında dedim.

Hocam kolaysa siz öyle yapın. Yapması kolay yaparsanız adınızı kötüye çıkarıyorlar.

Hocam ben PS5'e ne oldu bilmiyorum anlamında dedim.

Ne 23 bini fat kasalar şu an 17500.

Kendim çalışıp 20 bin TL verdiğim makinayı, en yakınıma bile kullandırmadım veya kurcalattırmadım bir şey olur diye, gözüm gibi bakıyorum. Çünkü 20 bin lira kolay kazanılmıyor, senin için çok kolaysa 1 adet daha PS5 sipariş ver sorunun çözülür zira öyleymiş gibi konuşuyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı