Misafir çocuğu PS5'i bozdu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim ben kaplumbağa terbiyecisi değilim. Ben neden çocuğa bakıcılıkla uğraşayım?
Ailesi kendi çocuğuyla uğraşmazsa ben zaten uğraşmam.
Ben kendi pahalı eşyalarımı korumak istediğimde ailem sırf 'oynasın o da' dediği için odamın kapısını kapadım. O gün bugündür hala o misafirler gelse de benimle selamlaşmaz.
Siz PS5-bilgisayar sahiplerini kaplumbağa terbiyecisi gibi kullandığınız sürece böyle bozuk PS5 meselelerini çok görürüz. Ailede biter terbiye, misafirlikte değil.
Hocam ben zaten çocuğu terbiye edin demiyorum. Bir şekilde vermeyin değerli eşyanızı sonrasında böyle kendiniz üzüleceksiniz dert yanacaksınız.

Hocam ben zaten çocuğu terbiye edin demiyorum. Bir şekilde vermeyin değerli eşyanızı sonrasında böyle kendiniz üzüleceksiniz dert yanacaksınız.

Ben odanın kapısını kilitliyorum. Zorla sokarlarsa çocuğu salona fırlatıyorum.
Söverlerse sövsünler umurumda değil. Ayrıca değerli eşyalarımı odamda kullanamayacaksam nerede kullanayım? Benim mahrem yerime çocuk yollayan misafiri de mi terbiye edeyim n'apayım?

Veletlerin(buradaki amacı çok küçük çocuklara) ne yapacağı belli olmaz sen oyun oynarken elinden alabilir ya da kapatabilir.
Hocam eliniz armut mu topluyor? Bu çocuk eve sızan MIT ajanı mı? Varken misafir oynama veya odana çek kendini oynayacaksan kapat kapını. Kaldır misafir gidene kadar 2 saat sonra burada böyle konularla uğraşma sorununu çözmeye. Baştan problem yaratamasın o çocuk. Aileler var çocuktur kırar bişey olmaz diyebiliyor düşünmeden. Gözünüzü seveyim. Dikkatli olun saklayın işte.

Ben odanın kapısını kilitliyorum. Zorla sokarlarsa çocuğu salona fırlatıyorum.
Söverlerse sövsünler umurumda değil. Ayrıca değerli eşyalarımı odamda kullanamayacaksam nerede kullanayım? Benim mahrem yerime çocuk yollayan misafiri de mi terbiye edeyim n'apayım?
Hocam zaten aynı şeyi diyoruz vermeyin yani bir şekilde. Para öyle kolay elde edilmiyor hele şu dönemde maalesef.

Hocam eliniz armut mu topluyor? Bu çocuk eve sızan MİT ajanı mı? Varken misafir oynama veya odana çek kendini oynayacaksan kapat kapını. Kaldır misafir gidene kadar 2 saat sonra burada böyle konularla uğraşma sorununu çözmeye. Baştan problem yaratamasın o çocuk. Aileler var çocuktur kırar bir şey olmaz diyebiliyor düşünmeden. Gözünüzü seveyim. Dikkatli olun saklayın işte.

Hocam zaten aynı şeyi diyoruz vermeyin yani bir şekilde. Para öyle kolay elde edilmiyor hele şu dönemde maalesef.

Öncelikle benim PC salon da bir de bana en son misafir ben ilkokula başlamadan filan önce geldi ama hala ona sinirliydim neyse eğer çocuk bana terbiyeli davranırsa ve gözüm tutarsa ben zaten ona veririm aksi takdirde hayır derim gider gitmezse ailemi çağırırım oda oşey yaramazsa veya ailem de otursun derse b planı. B planı: PC de video açarım ve belli bir sınır koyarım örnek 30dk süre dolunca derim süre doldu kalkmazsa.
Telefondan Steam Link üzerinden CS2 açarım çocuk video izleyemez oda olmazsa tek çare dövmek.

Öncelikle benim PC salon da bir de bana en son misafir ben ilkokula başlamadan filan önce geldi ama hala ona sinirliydim neyse eğer çocuk bana terbiyeli davranırsa ve gözüm tutarsa ben zaten ona veririm aksi takdirde hayır derim gider gitmezse ailemi çağırırım oda oşey yaramazsa veya ailem de otursun derse b planı. B planı: PC de video açarım ve belli bir sınır koyarım örnek 30dk süre dolunca derim süre doldu kalkmazsa.
Telefondan Steam Link üzerinden CS2 açarım çocuk video izleyemez oda olmazsa tek çare dövmek.
Hocam Kasanın en kötü arkadan kablosunu sökün gücünü kesin ya da başka şekilde. Bozuldu diyin :D Bu kadar zor birşey değil.

Hocam kasanın en kötü arkadan kablosunu sökün gücünü kesin ya da başka şekilde. Bozuldu deyin :D bu kadar zor bir şey değil.

Sıkıntı o kasa değil dizüstü ama bunu dememe gerek yok fiziksel güç denen bir şey var.

Sıkıntı o kasa değil dizüstü ama bunu dememe gerek yok fiziksel güç denen bir şey var.
Tamam hocam adaptörü saklayın. Bataryayı çıkarın. Batarya çıkmıyorsa da zaten adaptörsüz oyun oynanmaz dizüstünde uzun süre. Vermek istemeyen yolunu bulur bulur.

Tamam hocam adaptörü saklayın. Bataryayı çıkarın. Batarya çıkmıyorsa da zaten adaptörsüz oyun oynanmaz dizüstünde uzun süre. Vermek istemeyen yolunu bulur bulur.

Yok ben vermek istemezsem şifre var kapatırım ya da şifre ekranina alan kombinasyonu yaparım.

Yok ben vermek istemezsem şifre var kapatırım ya da şifre ekranina alan kombinasyonu yaparım.
E hocam veripte zorla aldı demeyin ondan sonra vermeyin baştan sonra gelip buralarda çözüm arıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı