Misafir Çocuğundan Oyunları Gizlemek

Hiç bir ölümlü ben istemediğim sürece bilgisayarıma dokunamaz. Hiç öyle hatır falan tanımam, komşu çocuğu, yeğen, kardeş asla izin vermem. Odama bile giremez. İzin vermeyin, tavrınızı net koyun. Orası sizin dünyanız, işgal ettirmeyin. Seve seve dediğinizi yapacaktır kim olursa olsun.

Biraz oynasın. Sana ne zararı var bunun? 🤔

1 saat oynamana izin veriyorum. Sonra işim var dersin bu kadar basit🤠

Sen ona istediğini vermezsen o daha çok çabalar bu arada.
Sırf bu çocuk yüzünden PS4'ümü sattım, her zaman bize gelirdi gece 1 lere kadar PS4 oynardı. Şimdi bana diyor ki keşke PS4 olsa oynardım.
O yüzden bilgisayarı kaptırmak istemiyorum, babası öyle şımartmış ki her şey benim olsun diyor.
Hiç bir ölümlü ben istemediğim sürece bilgisayarıma dokunamaz. Hiç öyle hatır falan tanımam, komşu çocuğu, yeğen, kardeş asla izin vermem. Odama bile giremez. İzin vermeyin, tavrınızı net koyun. Orası sizin dünyanız, işgal ettirmeyin. Seve seve dediğinizi yapacaktır kim olursa olsun.
Kendime ait odam olsa işe giderken kitlerim içim rahat olur en azından ama bilgisayar oturma odasında olduğu için yapacağım pek bir şey olmuyor.
Olaya bir de misafir çocuğu tarafından bakın. Bir gün siz de misafir çocuğunun durumunda olabilirsiniz.... Misafirlikte Fortnite, CSGO, LoL oynamadan duramıyorsanız siz de biraz tolerans göstereceksiniz. 😂😂😂
Ben de onlar gibiydim eskiden ama azim ettim gecemi gündüzüme kattım çalıştım çabaladım aldım.

Hatır gönül için kendi isteklerini gözardı etme. Kullanmanı istemiyorum dersin. 15 yaşında çocuk aptal değil anlar heralde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı