Çözüldü MIUI 13 Güncellemesi Sonrası Redmi Note 9 Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

duvar123

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam ve iyi günler.
Redmi Note 9 cihazıma bugün MIUI 13 güncellemesi geldi ve ben güncellemeyi yüklemeye başladım ve güncelleme esnasında 2 kere bağlandığım Wi-Fi'yı değiştirdim. Güncelleme bittikten sonra cihazım Mi logosuna kadar geldi ve kapanıp açılmaya başladı ve ben bunu düzeltemedim halen daha sorunum devam etmekte. Bana bu konu hakkinda yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba. Ben Redmi Note 9 kullanıyorum. MIUI 13 güncellemesini gördüm yükleyim dedim. Yükledikten sonra telefon kapandı. Ve ortada 15-20 saniye MI yazısı geldi. Bu ha bire gelip gidiyor telefon açılmıyor Fastboot modunada girmiyor. Bunun çözümü ne olur hocam.

Merhaba. Ben Redmi Note 9 kullanıyorum. MIUI 13 güncellemesini gördüm yükleyim dedim. Yükledikten sonra telefon kapandı. Ve ortada 15-20 saniye MI yazısı geldi. Bu ha bire gelip gidiyor telefon açılmıyor Fastboot modunada girmiyor. Bunun çözümü ne olur hocam.
Maalesef son gelen rom MIUI 13 "13.0.2.0.SJOMIXMI Kararlı 2.8 GB" yazıyorsa sakın güncellemeyin, çöküyor. Yan tuşlarıyla fast moda girmiyor, ev ortamında çözülmüyor.. En yakın bir telefon servisi yolu gözüküyor.

Maalesef son gelen ROM MIUI 13 "13.0.2.0.SJOMIXMI Kararlı 2.8 GB" yazıyorsa sakın güncellemeyin, çöküyor. Yan tuşlarıyla Fast moda girmiyor, ev ortamında çözülmüyor. En yakın bir telefon servisi yolu gözüküyor.

Bir soru sormak istiyorum ben telefonu yaptırdım güncelleme geldi ama miu13 ile alakalı değil o güncellemeyi yapabilir mıyım?
Güncelleme ismi şöyle 12.5.4.0

Bir soru sormak istiyorum ben telefonu yaptırdım güncelleme geldi ama miu13 ile alakalı değil o güncellemeyi yapabilir mıyım?
Güncelleme ismi şöyle 12.5.4.0
Sistem uygulamaları güncellemelerinde bahsediyorsanız, sorunsuz bir şeklide bu güncellemelere devam edebilirsiniz. Ama Telefon hakkında gelen güncellemeleri kesinlikle önermiyorum.. Yüklemek içinizde uhde kalacak biliyorum ama bırakın kalsın. Yoksa yine masraf edip yaptırmak zorunda kalacaksınız. Bahsettiğiniz güncelleme Muiu nin 12 versiyonu.. Telefoncuya yüklettiğimde 11 versiyonuyla gelmişti.. Bende dayanamayıp 12.5.4.0 versiyonuna yükselttim. Bir sıkıntı yaşamadım.. Ama telefoncunuzun attığı yazılım orjinalse bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Fakat bu güncellemeden sonra yine inatla Muiu 13 güncellemesi ısrarla yüklemeniz için gelecektir. Yine söylüyorum yüklemeyin. Ama denerseniz sorumluluk yine size aittir. Siz bilirsiniz. Ben burda sadece size deneyimimi aktardım..

Sistem uygulamaları güncellemelerinde bahsediyorsanız, sorunsuz bir şeklide bu güncellemelere devam edebilirsiniz. Ama telefon hakkında gelen güncellemeleri kesinlikle önermiyorum. Yüklemek içinizde UHD'e kalacak biliyorum ama bırakın kalsın. Yoksa yine masraf edip yaptırmak zorunda kalacaksınız. Bahsettiğiniz güncelleme muiunin 12 versiyonu. Telefoncuya yüklettiğimde 11 versiyonuyla gelmişti. Bende dayanamayıp 12.5.4.0 versiyonuna yükselttim. Bir sıkıntı yaşamadım. Ama telefoncunuzun attığı yazılım orijinalse bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Fakat bu güncellemeden sonra yine inatla muiu 13 güncellemesi ısrarla yüklemeniz için gelecektir. Yine söylüyorum yüklemeyin. Ama denerseniz sorumluluk yine size aittir. Siz bilirsiniz. Ben burada sadece size deneyimimi aktardım.

Teşekkürler cevabın için yuklemicem riske gerek yok.

Maalesef son gelen rom MIUI 13 "13.0.2.0.SJOMIXMI Kararlı 2.8 GB" yazıyorsa sakın güncellemeyin, çöküyor. Yan tuşlarıyla fast moda girmiyor, ev ortamında çözülmüyor.. En yakın bir telefon servisi yolu gözüküyor.
Aynı sorun bende oldu miui 13 guncelledim ve telefon brick oleu fastboot girmiyor açılış ekranında döngüde kaldı ama bazı yazılımlarla sorunu hallettim ve telefonu kurtardım

Aynı sorun bende oldu MIUI 13 guncelledim ve telefon brick oleu Fastboot girmiyor açılış ekranında döngüde kaldı ama bazı yazılımlarla sorunu hallettim ve telefonu kurtardım.

Acaba nasıl çözdünüz? Açılış döngüsü ve fastboota girememe sorununu bazı yazılımlar ile demişiniz. O yazılımlar ve işlem sıralarını nasıl yaptınız? Çözümü bize de söyleseydiniz.

Geri
Yukarı