MNG Kargo kargomu başkasına teslim etmiş

Hocam aynısı bana oldu 5000 TL çöp olacak diye korkuyorum öyle bir durumda alıcıya ne yazıyorlar bende Al** Te** yazıyor :(

Hocam aynısı bana oldu 5000 TL çöp olacak diye korkuyorum öyle bir durumda alıcıya ne yazıyorlar bende Al** Te** yazıyor :(

Kargo firmasından çıkar o para bulamazlarsa. Rezil bir kargo. Çatalca da ki şubesinde kargolar yerlerde basa basa aralarına geziyorlar bir kez gittim kargomu teslim etmedi 2.gün gittim anca verdi. Bir kişi daha aynı durumdan bahsetti şubede kargoyu ben almadım teslim etmişler diyordu.

a
Kargo firmasından çıkar o para bulamazlarsa. Rezil bir kargo. Çatalca da ki şubesinde kargolar yerlerde basa basa aralarına geziyorlar bir kez gittim kargomu teslim etmedi 2.gün gittim anca verdi. Bir kişi daha aynı durumdan bahsetti şubede kargoyu ben almadım teslim etmişler diyordu.
açılmıçmıydı paket :(

Dün sipariş ettiğim ürünüm bugün ben evde yokken gelmiş. Mesaja baktığımda öyle yazıyordu. Sonra MNG Kargo takip sayfasında baktığımda kargomun başka birisine teslim edildiğini gördüm. D...D... İsimli birisi evde öyle biri yok apartmandaki komşulara da sordum, teslim alan olmamış. Ne yapmam gerekiyor?

Alana hayırlı olsun usta yapacak bir şey yok soğuk suyunuzu içebilirsiniz 🧊🍺

Yeni konular

Geri
Yukarı