MNG Kargo kargomu başkasına teslim etmiş

wewe12212

Centipat
Daha fazla  
Önceki hafta perşembe ettiğim 4500 liralık ürünüm bugün ben evde varken gelmiş. Sonra MNG Kargo takip sayfasında baktığımda kargomun başka birisine teslim edildiğini gördüm. Al** Te** isimli birisi evde öyle biri yok güvenliğe sordum, teslim alan olmamış. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki hafta perşembe ettiğim 4500 liralık ürünüm bugün ben evde varken gelmiş. Sonra MNG Kargo takip sayfasında baktığımda kargomun başka birisine teslim edildiğini gördüm. Al** te** isimli birisi evde öyle biri yok güvenliğe sordum, teslim alan olmamış. Ne yapmam gerekiyor?

Kargo şirketine bildir.

kargo şirketine bildirmen lazım. bizim buradan yapabileceğimiz bir şey yok. bizi haberdar etmen iyi olmuş ama elimizden bir şey gelmez. yapmanız gereken tabii olarak kargo şirketine bunu bildirmek ve kimin aldığını tespit etmektir. Geçmiş olsun.

Arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum ne yazikki başkasına teslim etmişler :( çok üzgünüm bir kod yok hiçbir şey yok adama vermişler adamda benim değil demiyor almış hangi sitede olduğunuda bilmiyorum bisiklet idi şimdi açmışlardır lanet olsun ya şimdi bulucaklar göya fakat eminim ki sıkıntılı bir halde gelecek adreste doğru nasıl olabilir ya lanet olsun.

Arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum ne yazikki başkasına teslim etmişler :( çok üzgünüm bir kod yok hiçbir şey yok adama vermişler adamda benim değil demiyor almış hangi sitede olduğunuda bilmiyorum bisiklet idi şimdi açmışlardır lanet olsun ya şimdi bulucaklar göya fakat eminim ki sıkıntılı bir halde gelecek adreste doğru nasıl olabilir ya lanet olsun.

Şikayetçi olun.

Geri
Yukarı