MNG Kargo, kargoyu getirmemek için direniyor

TürkPcPro

Kilopat
Adamlar kargoyu getirmemek için direniyor sanki. Aldığım ürün ayın 1'inde dağıtıma çıktı ama teslim edilemedi. Sitelerinde iki gün içerisinde şubeden alınmazsa tekrar göndericiye gönderileceğine dair ibare belirdi. Şikayette bulundum, aradılar. Şubeye durumu ilettiler. Gün içerisinde elime ulaşacağını söylediler (!). Takip numarasından baktım tekrar dağıtıma çıktığı görünüyordu ama yine aynı durumla karşılaştım. Neden ısrarla getirmemek için direniyorlar? Yeminle Yurtiçi Kargo bile daha kaliteli ve özenli. Daha Önce karşılaştınız mı böyle bir sorunla?

1685726436452.png

Adamlar kargoyu getirmemek için direniyor sanki. Aldığım ürün ayın 1'inde dağıtıma çıktı ama teslim edilemedi. Sitelerinde iki gün içerisinde şubeden alınmazsa tekrar göndericiye gönderileceğine dair ibare belirdi. Şikayette bulundum, aradılar. Şubeye durumu ilettiler. Gün içerisinde elime ulaşacağını söylediler (!). Takip numarasından baktım tekrar dağıtıma çıktığı görünüyordu ama yine aynı durumla karşılaştım. Neden ısrarla getirmemek için direniyorlar? Yeminle Yurtiçi Kargo bile daha kaliteli ve özenli. Daha önce karşılaştınız mı böyle bir sorunla?

Eki Görüntüle 1803944

İlk dağıtımda teslim edilememe sebebi nedir?

Adamlar kargoyu getirmemek için direniyor sanki. Aldığım ürün ayın 1'inde dağıtıma çıktı ama teslim edilemedi. Sitelerinde iki gün içerisinde şubeden alınmazsa tekrar göndericiye gönderileceğine dair ibare belirdi. Şikayette bulundum, aradılar. Şubeye durumu ilettiler. Gün içerisinde elime ulaşacağını söylediler (!). Takip numarasından baktım tekrar dağıtıma çıktığı görünüyordu ama yine aynı durumla karşılaştım. Neden ısrarla getirmemek için direniyorlar? Yeminle Yurtiçi Kargo bile daha kaliteli ve özenli. Daha önce karşılaştınız mı böyle bir sorunla?

Eki Görüntüle 1803944

MNG Kargo'yla PC söyledim nasıl becerdilerse temperli camı kırmışlar temperli cam kırık geldi. Geri gönderdim böyle böyle diye İtopya bile şaşırdı, bu sefer Yurtiçi Kargo'yla gönderdiler. O kadar özenli ve düzgün paketlemişler ki, çivi poşeti deldiği halde dışarıda 1 tane bile çivi yoktu poşeti delen çivi de araba delinmiş muhtemelen.

Geri
Yukarı