MNG kargo son günlerde nasıl?

Umutcengiz35

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son günlerde MNG kargodan ürünü gelmiş olan var mı? İstanbul'dan İzmir'e gelecek de siparişim açıkcası biraz sabırsızlanıyorum, RX 5600 XT satın aldım. Tahminen ne zamana gelir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar son günlerde MNG kargodan ürünü gelmiş olan var mı? İstanbul'dan İzmir'e gelecek de siparişim açıkcası biraz sabırsızlanıyorum, RX 5600 XT satın aldım. Tahminen ne zamana gelir sizce?
İstanbul KiM şu an çok yoğun malesef.

Son günlerde MNG kargo değil tüm kargocular yavaş teslimat ediyor, o da kota yoğunluğundan dolayı. Şahsen ben ayın 7'sinde sipariş vermiştim, 12'sinde kargolandı ve normalde teslimat süresi 2 gün olan ürün 4. günde elime ulaştı.

Aynı kötülükte olan Yurtiçi Kargo; telefonu İstanbul'dan, Antalya'ya 4 günde getirdi ve tahmini 10 gündü.
Getirebilirler. Bu arada ben MNG kargodan evime kargo alamadım, 10 defasında da şubeden aldım.

5 Mayıs'da HDD siparişi verdim, satıcı 9 Mayıs'da kargoya verdi. Hala bekliyorum. Marmara Aktarım'dan sonra bulunduğum bölgedeki şubesinin notu: Kargo zamanında ulaşmadı. Yoğunlukları var, sabırlı olmaktan başka yapabileceğim bir şey yok. İçlerinde korona'ya yakalanan var, korunmak için yavaş olacaklarsa benim için problem değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı