Rehber Modem Hat Değerleri

@Murat5038
-Bu hat değerleriyle sizce hattımın sıkıntı çıkarmadan destekleyebileceği maximum hız ne olur?
-Bugün nakil yaptırdım, eve yeni kablo çektiler. Maalesef kablolarının yetmeyeceğini bile bile, yeni paket açmak yerine ilk kabloya ek yaparak hallettiler bunun etkisi çok olur mu?

Hat değerlerim şu şekilde ;

50 rahat alırsın. Ek yapmaları tabi ki etki eder. Kablo kalitesi zaten düşük gözüküyor ekden dolayı olabilir veya farklı ekler veya dolapların korozyon filan olması etkiliyor olabilir. Malum telekom saha dolaplarını hiç temizlediğini görmedim. Düzeltirlerse santrale de yakınsan 75'e bile çıkabilirsin.

@Murat5038 Merhabalar, hocam bu hat değerleri ile hanği hızları kullanabilirim

Şuan Adsl(16mb) bağlı, modemi değiştirerek vdsl35 veya 50mb almayı düşünüyorum. sizce boşuna ugraşmı olur?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-10-01 170436.png
    3,1 KB · Görüntüleme: 44
Hattın ADSL herhalde modem değiştirerek VDSL geçemezsin. VDSL destekli modem alıp VDSL hatta geçersen kullanırsın.
Bu hat üzerinden sadece 16 alabilirsin stabil olarak. VDSL hatta geçiş yaptırırsan o zamanki değerleri atarsın ona göre bir yanıt veririz.

Merhaba arkadaşlar,

Zxhn H298A v1.0 cihazım var fakat hiçbir şekilde hat değerlerimi göremiyorum arayüzünde böyle bir seçenek yok ne yapabilirim? 200Mbps'lik pakete geçmeyi planlıyorum fakat alabileceğim hıza öncelikle bakmak istiyorum. İnternet sağlayacılarının websitesinde 100Mbps yazıyor fakat biliyorsunuz ki bazen bu rakamlardan çok daha yüksek almak mümkün olabiliyor.

Yok maalesef bulunmuyor. Şu anki aboneliğim bitecek internet sağlayacılarına göre 100Mbps destekliyor hattım fakat Vodafone Net'in bir paketi var 200Mbps download ve 10 Mbps upload sunan bir paket mevcut onu değerlendirebilir miyim diye bakmak istemiştim.

Vodafone Net'in bir paketi var 200Mbps download ve 10 Mbps upload sunan bir paket mevcut onu değerlendirebilir miyim diye bakmak istemiştim.
Dediğin ISP'ye bildir geçmek istediğini kontrol etsinler. Geçebilirsin stabil olur derse geçersin. Konuşma kaydını da al. Sonradan sıkıntı çıkarsa hesap sorabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…