Modeme Gelen Hızı Alamıyorum

Selamlar. Modemle, kabloyla alakalı problem bulunmamaktadır. İnternet servis sağlayıcınızdan profil güncellemesi yaptırıp DSL kablonuzu çıkartıp takınız. Problem çözülecektir. Wi-Fi için problem çözülmezse 5GHz ağına bağlanın. 2.4GHz ağında çoğu modem maksimum 35Mbps vermekte.

Selamlar. Turkcell superonline çağrı merkezini aradığımda profil güncellemesi veya sıfırlaması yaptırmak istiyorum ama öyle bir işlem yok diyorlar. Aynı şekilde mail attığımda dönen teknik birimde yok diyor. Bilginiz varsa nasıl müşteri profilimi güncelleyebilirim? İlla internetimi kapattırıp tekrar mı abone olayım.

En iyi sonuçları kablo ile alırsınız. Sıkıntı var mı yok mu diye kablo ile deneyin. Sonra da 5gHz ağı destekliyorsa oradan bağlanın.

ISS kaynaklı bir sorun sürekli arayın kanser edene kadar arayın illaki çözmek zorundalar bilerek yapıyorlar. Türkiye'de bir tane adam akıllı iş yapan ISS yok.

Tekrardan Aradık yapacak bir şeyimiz yok diyor çözemeden kapatıyorlar bizde sorun görülmüyor size 50 mbps ulaşıyor diyorlar. Ne yapmalıyım ilk 46 mbps aldığım internet bugün 24 mbps.

Tekrardan aradık yapacak bir şeyimiz yok diyor çözemeden kapatıyorlar bizde sorun görülmüyor size 50 Mbps ulaşıyor diyorlar. Ne yapmalıyım ilk 46 Mbps aldığım internet bugün 24 Mbps.

Siz bütün kabloları modemi her şeyi kontrol edin daha kaliteli bir kablo alabilirseniz onunla da deneyin eğer yine çözülmez ise bu sorunu ISS çözecek öyle interneti verdim aboneliği verdim bitti diye bir kural yok bir sorun olduğu zaman çözüme ulaştıracaklar zorundalar zaten.

Geri
Yukarı