Moderasyon ve Konu Silinmesi Hakkında

Lanre

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Freelance Translator
Bu daha çok kullancılardan ziyade moderasyona yönelik bir soru. Özel mesaj ile konumun neden silindiğini sormak için yazmak isterdim ancak yakın zamanda özel mesaj fonksiyonunu kaldırdıklarını gördüm. O yüzden başlık açıcak farklı bi yer bulamadığımdan buraya yazıyorum.

Sorum sadece konumun neden silindiği ile alakalı. Mass reporttan dolayı mı yoksa moderatörler insiyatif alıp sildiğinden mi kaynaklı? Zira konuyu açmadan önce başlığımın "Satirik" olduğunu belirtmiştim ancak konum açıldığında bu başlığın değiştirildiğini gördüm ve haliyle insanların yazdığım şeyi "ciddi" okuyup troll olduğunu algılamasına neden olmuş olabilir. Yazdığım ilk 2 paragraf tamamen Windows 10 forum kısmındaki absürd önerilere ve yardımlara eleştiriyken yazdığım yazının geri kalan kısmı ciddi ve onaylanmış bilgilerdi. Yazımda ingilizce bi paragraf olduğundan konunun silinmiş olabileceğini düşündüm ancak altında uzun bir Türkçe açıklamasını da eklemeyi es geçmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı