Mondraker Summum Sizce Nasil ?

baybarsyontar

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
Selamlar, dayim yazin kendine Mondraker Summum almayi dusunuyor, teknik olarak sadece kadrosunu. Sizce nasil bir kadrodur ?

summum.jpg

Resim eklemeyi unutmusum, ozur dilerim.

Dayını merak ettim açıkçası. :D Danny Hart ile çekilmiş bir tanıtım videosu var. Ve bu frame için o parayı yatırdıktan sonra Whistler gibi parkurlara gitmezse ayıp eder şu canım frame.

Son düzenleme:
Dayını merak ettim açıkçası. :D Danny Hart ile çekilmiş bir tanıtım videosu var. Ve bu frame için o parayı yatırdıktan sonra Whistler gibi parkurlara gitmezse ayıp eder şu canım frame.

Suanda Rotwild E.1 kullaniyor, enduro dan freeride a gecmek istiyor kendisi. :D

Suanda Rotwild E.1 kullaniyor, enduro dan freeride a gecmek istiyor kendisi. :D

Bu frame carbon. Sırf frame için 8000-9200TL vermesi gerek. Toplanmış halini söylemiyorum bile. Kısacası Türkiye Giant bayisi ile görüşüp Glory serisinden yada Aktif Pedal'den Demo 8 2015 alsın daha iyi.

Zaten kendisi freeride istiyorken ne diye downhill alıyor ki?

Bu frame carbon. Sırf frame için 8000-9200TL vermesi gerek. Toplanmış halini söylemiyorum bile. Kısacası Türkiye Giant bayisi ile görüşüp Glory serisinden yada Aktif Pedal'den Demo 8 2015 alsın daha iyi.

Zaten kendisi freeride istiyorken ne diye downhill alıyor ki?

Yani freeride derken, downhill yapmak icinde kullanacak. Kendisinin onceden Bir KTM Lycan catlatmisligi var. :D Direk almak istemiyor, sirf frame alip onunla ilerlemek istiyor.

Yani freeride derken, downhill yapmak icinde kullanacak. Kendisinin onceden Bir KTM Lycan catlatmisligi var. :D Direk almak istemiyor, sirf frame alip onunla ilerlemek istiyor.

KTM Lycan ile ne yaptığına bağlı. Ama alabilirse Tr de Mondraker Summum hemde carbon bir downhill bisikletinin olması süper olur. Ama tavsiyem önerdiğim yerlerden de bilgi alması. Tr Giant teknik servisinden Sertan Orman yada Aktif Pedal'den Özgür Tunalı'ya ulaşıp hareket etmesi daha iyi olur.

KTM Lycan ile ne yaptığına bağlı. Ama alabilirse Tr de Mondraker Summum hemde carbon bir downhill bisikletinin olması süper olur. Ama tavsiyem önerdiğim yerlerden de bilgi alması. Tr Giant teknik servisinden Sertan Orman yada Aktif Pedal'den Özgür Tunalı'ya ulaşıp hareket etmesi daha iyi olur.

Istanbuldaki subenin mudur yengemin arkadasinin abisiydi yanlis hatirlamiyor isem. Ozellikle Mondraker a bakiyor, yoksa Scott veya Santa Cruz aldirmak istiyordum. :D Mondraker in yanina en cok istedigi sey ise Marzocchi 380 C2R2 TITANIUM.

Istanbuldaki subenin mudur yengemin arkadasinin abisiydi yanlis hatirlamiyor isem. Ozellikle Mondraker a bakiyor, yoksa Scott veya Santa Cruz aldirmak istiyordum. :D Mondraker in yanina en cok istedigi sey ise Marzocchi 380 C2R2 TITANIUM.

Tabi Mondraker gerçekten on numara olacaktır. Ve üstüne Marzocchi 380 C2R2 gibi bir fork da gelirse Tr içinde ki iddialı dh bisikletlerinden biri olur. Zaten ilk başta dediğim gibi Danny Hart videosuna ulaşarak görebilir sonuçları. Ve dediğim kişilere danışmasınıda öneririm. Çünkü iki kişide downhill için gönül vermiş insanlar.

Son olarak Mondraker İstanbul distribütörü var mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı