Mondraker Summum Sizce Nasil ?

O frame ve maşa varken nasıl hayatta kalırım diye iyice bir düşünmen gerekiyor, DownHill sporunu hiç sevmeyen bir insana bile sevdirtecek cinsten profesyonel bir kadro ve maşa. Kendini bir yerlerden atlarken bulabilirsin :)

Asfalta çıkartma onu çünkü o yalnızca taş, toprak ve çamurdan hoşlanır. Ona, o diyorum çünkü o cansız bir varlık değil :)

Hangi şehirde yaşıyorsun? Bu arkadaşı sürecek yer bulma konusunda büyük sıkıntı çekebilirsin.

O frame ve maşa varken nasıl hayatta kalırım diye iyice bir düşünmen gerekiyor, DownHill sporunu hiç sevmeyen bir insana bile sevdirtecek cinsten profesyonel bir kadro ve maşa. Kendini bir yerlerden atlarken bulabilirsin :)

Asfalta çıkartma onu çünkü o yalnızca taş, toprak ve çamurdan hoşlanır. Ona, o diyorum çünkü o cansız bir varlık değil :)

Hangi şehirde yaşıyorsun? Bu arkadaşı sürecek yer bulma konusunda büyük sıkıntı çekebilirsin.

Istanbulda yasiyorum, kadroyu dayim alacak fakat arada bende kullanabilirim. Zaten kullanacagim vakitlerde Full Face Kask takacagim buyuk ihtimalle ve surerken Urban Downhill tarzinda surecegim buyuk ihtimalle.

Anadolu mu yoksa Avrupa yakası mı?

Cidden büyük sıkıntı var parkur konusunda. Daha bisiklet yolumuz bile yok, parkurun olması zaten düşünülemez.
Full Face kask kullanırsan üzerine de uzun kollu iyi bir şeyler giymen gerekir.

Araştırmaya başla şimdiden, ben şahsen ayda bir falan belki gidebiliyorum. Bunun haricinde bazı güzel parklar falan oluyor, 10 saniye de olsa heyecan yaşatabiliyor :)

Parçalar eline geçince mutlaka konu aç ve ismimi etiketle.

Anadolu mu yoksa Avrupa yakası mı?

Cidden büyük sıkıntı var parkur konusunda. Daha bisiklet yolumuz bile yok, parkurun olması zaten düşünülemez.
Full Face kask kullanırsan üzerine de uzun kollu iyi bir şeyler giymen gerekir.

Araştırmaya başla şimdiden, ben şahsen ayda bir falan belki gidebiliyorum. Bunun haricinde bazı güzel parklar falan oluyor, 10 saniye de olsa heyecan yaşatabiliyor :)

Parçalar eline geçince mutlaka konu aç ve ismimi etiketle.

Anadolu tarafinda oturuyorum, suanda daha fikir asamasinda Summum olayi. Belki farkli bir kadroya gecebilir. Devinci Wilson da aklinda var diye dusunuyorum. Buyuk ihtimalle dayimin Troy Lee t-shirtunu alirim. Biraz buyuk gelecek ama. :D Suanda kullandigi Rotwild E.1 i kullanma imkanim olmadi fakat catlattigi KTM Lycan i kullanma imkanim olmustu. O Fox 180 lik masa insani kendinden geciriyor, nereden insem diye kararsiz kaliyorsunuz. Yaklasik 10 merdivenden inmistim kesmemisti. :D

Evil yada Canyon da olabilir. Canyon 'un downhill bisikletleri benim için şaheser.

Evil in makinelerine hayraniz ailecek neredeyse fakat asiri pahali meretler. Bir yerde duyduguma gore yilda 15 tane falan uretiliyormus, acaip degisik bir calisma mekanizmasi var. Ve asiri dayanikli. Bana kalsa Santa Cruz aldirirdim, Ratboy imzali. :D

rotwild.jpg
Suanki makinasi bu dayimin kendi cekiminden, biraz iri yari bir insan kendisi. Yaklasik 1.96 boyunda ve 95 kilo falan. XXL kadro kullaniyor. :D

Aynen Mondraker toplanmış haline yakın oluyor Evil ın downhill frame leri. Santa Cruz denince direk Cedric Gracia geliyor aklıma. :D

Aynen Mondraker toplanmış haline yakın oluyor Evil ın downhill frame leri. Santa Cruz denince direk Cedric Gracia geliyor aklıma. :D

Benimse Ratboy ile Peatyy geliyor. :D Ratboy un videolarini izlemenizi tavsiye ederim, ozellikle UCI de cok guzel vakitler yapmisligi var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı