Monitör önerisi

Bütçe
3.000-3.500

MRainb0w

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-10105F - 16GB Ram - 1660Ti
Merhaba arkadaşlar. Uzun süre önce yine konusunu açmıştım ama fakat şu an fiyatlar yine oynamış durumda. Ben ikinci monitör olarak kullanmak istediğim F/P bir monitör arıyorum. Bu fiyata alabileceğim en iyi monitör hangisidir?

Hocam N11'e baktım ama maalesef iki taksit yapmıyor. Başka bir öneriniz var mıdır acaba? Başka satan yer de yok bu fiyata.

Veya bu monitör hakkında bilgisi olan var mı?
Hocam yan monitor icin VA panel onermem. VA panellerin gorus acisi performansi kotu olur, dolayisiyla yan monitor olarak kullanilmaya uygun degiller. Acikcasi kalitesi pek onemli degilse herhangi bir IPS monitoru alip gecebilirsin. Kaliteyi onemsiyorsan attigimdan baska model yok pek.

Hocam yan monitor icin VA panel onermem. VA panellerin gorus acisi performansi kotu olur, dolayisiyla yan monitor olarak kullanilmaya uygun degiller. Acikcasi kalitesi pek onemli degilse herhangi bir IPS monitoru alip gecebilirsin. Kaliteyi onemsiyorsan attigimdan baska model yok pek.
Hocam kalite olarak ekran görüntüsü benim için önemli olacak. Renk kalitesi ve canlılığı. Genellikle orada bir şeyler okuyacağım, dinleyeceğim veya izleyeceğim.

@BerkayZ87 Hocam bir de sizin attığınız monitörü incelediğimde baktığım da çok uygun gözüküyor gerçekten. 3.5K fiyata hem 0.5 MS hem 23.8 inch hem 180HZ bu değerleri kalitesi ile birlikte verebiliyor mu?

Hocam kalite olarak ekran görüntüsü benim için önemli olacak. Renk kalitesi ve canlılığı. Genellikle orada bir şeyler okuyacağım, dinleyeceğim veya izleyeceğim.
O zaman en dip fiyatta bunlar var.

O zaman en dip fiyatta bunlar var.
Hocam siz aralarından hangisini önerirsiniz? Üstte sorduğum gibi attığınız Acer monitörü inceledim ve baya kaliteli duruyor özellik olarak. Ana monitör bile yapabilirim onu o derece.

Hocam siz aralarından hangisini önerirsiniz? Üstte sorduğum gibi attığınız Acer monitörü inceledim ve baya kaliteli duruyor özellik olarak. Ana monitör bile yapabilirim onu o derece.
Ana monitorun nedir? Acikcasi attigim modellerin incelemesine bakmadim, sadece 1080p 24" IPS 100 Hz diye Akakce'de listeleyip attim. Yan monitor olarak alacagini soyledigin icin didik didik ozellik kiyaslamasi ve inceleme arastirmasi yapmadim.

Geri
Yukarı