Monitör önerisi

Bütçe
3.000-3.500
Ana monitorun nedir? Acikcasi attigim modellerin incelemesine bakmadim, sadece 1080p 24" IPS 100 Hz diye Akakce'de listeleyip attim. Yan monitor olarak alacagini soyledigin icin didik didik ozellik kiyaslamasi ve inceleme arastirmasi yapmadim.
ViewSonic VX2458-P-mhd kullanıyorum hocam şu an.

ViewSonic VX2458-P-mhd kullanıyorum hocam şu an.
KG242YM3 ana monitorunden daha iyidir muhtemelen. VX2458-P-MHD ortalama bir monitor. Gerci KG242YM3 icin de inceleme yok, sadece panel bilgisi var o kadar ama o paneli kullanan monitorlerin hepsi iyi oldugu icin KG242YM3'un de iyi oldugunu dusunuyorum.

KG242YM3 ana monitorunden daha iyidir muhtemelen. VX2458-P-MHD ortalama bir monitor. Gerci KG242YM3 icin de inceleme yok, sadece panel bilgisi var o kadar ama o paneli kullanan monitorlerin hepsi iyi oldugu icin KG242YM3'un de iyi oldugunu dusunuyorum.
Teşekkür ederim hocam. Sanırım KG242YM3 modelini alacağım. Baya baya hoşuma gitti özellik olarak. Ölü piksel falan çıkmaz umarım.

Hocam buyrun tam bir F/P ürünü kendim kullanıyorum sıkıntısını görmedim yukarı aşşağı sağ sol dik yapma gibi her şeyi var oyunculara yönelik bir monitör çok kalitelidir hem fiyatı sizi üzmez alın derim.

Hocam buyrun tam bir F/P ürünü kendim kullanıyorum sıkıntısını görmedim yukarı aşşağı sağ sol dik yapma gibi her şeyi var oyunculara yönelik bir monitör çok kalitelidir hem fiyatı sizi üzmez alın derim.
Hocam öneri için teşekkür ederim ama bütçeyi 5K'ya çıkarmak istemiyorum.

Geri
Yukarı