Monitör Panel Tipleri

@painkiller
Konuyu düzeltme talebi istedim fakat düzenleyen moderatör arkadaş biraz karıştırmış:(
Konu ilk açıldığında resimler alt altaydı belli bir sıralama ile. Şimdiki halinde hem resimler küçük hem de karışık.

Buradaki sıralama ile resimleri tam boyutta yükleyip konuyu düzenleyebilirsen sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye linki açamadım ama, görsellerin büyük boylu ve alt alta mı olmasını istiyorsun tam anlayamadım.
Evet ama bu sırayla.
Ekran Alıntısı.JPG

35 Ms??? Ya tüplü monitör kullanıyorsun, ya da monitör 30Hz idi ama sen 60 yapınca 35 Ms oldu. Çok yüksek ya. 15 falan olsa tamam ama 35! Otuz beş!! Şok oldum.
7 yıl önce aldım Laptop'u (Lenovo G510) sana şöyle söyleyeyim, örneğin cs:go'da ayarları baya düşürdüm 200 fps alıyorum ama mouse acayip tepkisiz ve ön kötüsü 2 derecelik bakış açısı dahi değiştirsen grilik siyahlık başlıyor. 😭😭😭

7 yıl önce aldım Laptop'u (Lenovo G510) sana şöyle söyleyeyim, örneğin cs:go'da ayarları baya düşürdüm 200 fps alıyorum ama mouse acayip tepkisiz ve ön kötüsü 2 derecelik bakış açısı dahi değiştirsen grilik siyahlık başlıyor. 😭😭😭

9 yıllık Arçelik monitörüm bile 60Hz idi. Ama kaç Ms olduğunı bilmiyorum.

Geri
Yukarı