Monitörü 1Hz yaparsak ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son düzenleyen: Moderatör:
Trollemeye mi çalışıyorsunuz? Attığınız resimde zaten monitörünüzün o olduğu yazıyor.

Üzgünüm ben Z kuşağından biri değilim teknolojiden pek anlamam.

Bu nedir tam olarak?

Attığınız görüntü de monitör modeliniz "24GL600F" olarak gözüküyor ve o modeli Google üzerinden aratınca monitör modelinizi görmüş oluyoruz. Daha fazla açmama gerek var mı?
Yok benimki Tüp monitör.
1999 da almıştı Babam.
Ama oyunda 200 FPS alıyorum yinede akıcı değil neden oluyor böyle?
Burada tüplü vs. yazarak ne yapmaya çalıştığınızı anlamadım mizah yapmaya çalışıyorsanız konuyu "mizah ve eğlence" bölümüne açmanız daha iyi olur :)

Arkadaşlar konu trol gibi gözüküyor. Daha fazla yazmanıza lüzum yok. Eğer ciddiyse nasıl mail adresi oluşturup foruma kaydolduysa Google'a girsin yazsın monitör nedir, hz nedir diye. Komik olduğunu düşünüyor böyleleri asıl komik olan bu farkında değiller.

Arkadaşlar konu trol gibi gözüküyor. Daha fazla yazmanıza lüzum yok. Eğer ciddiyse nasıl mail adresi oluşturup foruma kaydolduysa Google'a girsin yazsın monitör nedir, hz nedir diye. Komik olduğunu düşünüyor böyleleri asıl komik olan bu farkında değiller.
Tamam dediğinizi anladım sanırım deneyeceğim umarım işe yarar Allah Razı Olsun hepinizden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı