Monster 20.5 ne zaman çıkar?

Serileri bilmiyorsunuz sanırım. Kasa serisi olarak bu şekilde ".1" ".2" şeklinde ilerliyor. Bahsetttiğiniz 20.4 nedir bilemem ama Abra A5 A7'nin alt serileri ve Tulpar T5 ve t7'nin alt modelleri var. Nasıl bir beklentiniz var model olarak anlamadım. Açıklar mısınız?

Serileri bilmiyorsunuz sanırım. Kasa serisi olarak bu şekilde ".1" ".2" şeklinde ilerliyor. Bahsetttiğiniz 20.4 nedir bilemem ama Abra A5 A7'nin alt serileri ve Tulpar T5 ve t7'nin alt modelleri var. Nasıl bir beklentiniz var model olarak anlamadım. Açıklar mısınız?
Hocam t7 v20.4 var ya 20.5'in duyurulması bekleniyor acaba ne zaman duyurulur.

Bende şu an T7 V20.3 ve T7 V20.4 var. Bu düşük kalite kasada sadece işlemci değişir. 12. nesil işlemci içinde bir beklentim yok maalesef. Duyrulmaması daha iyi. Başka kasaları daha sağlam.

İncelemede paylaşmıştım.

Bende şu an T7 V20.3 ve T7 V20.4 var. Bu düşük kalite kasada sadece işlemci değişir. 12. nesil işlemci içinde bir beklentim yok maalesef. Duyrulmaması daha iyi. Başka kasaları daha sağlam.

İncelemede paylaşmıştım.
Sizin bir öneriniz var mı bu bütçede?

Sizin bir öneriniz var mı bu bütçede?

Böyle bir şey tercih edilebilir 17.3 ekran için:

Ya da 12.nesil Intel işlemci isteniyorsa bu seçenekde olabilir:

Böyle bir şey tercih edilebilir 17.3 ekran için:

Ya da 12.nesil Intel işlemci isteniyorsa bu seçenekde olabilir:
Acer nitro dandik duruyor güven vermiyor bilmiyorum parasını hak eder mi ?

Acer Nitro dandik duruyor güven vermiyor bilmiyorum parasını hak eder mi?

Sorun çıkartan bir cihaz değil. Geçen yıl Nitro serisinden 2 laptop kullandım. AMD işlemcilileri özellikle soğutma konusunda başarılı. Ama bir Predator kadar değil. 1 yıldır Predator kullanıyordum. Hiçbir laptop malzeme kalitesi olarak bu kadar iyi olamaz.

Sorun çıkartan bir cihaz değil. Geçen yıl Nitro serisinden 2 laptop kullandım. AMD işlemcilileri özellikle soğutma konusunda başarılı. Ama bir Predator kadar değil. 1 yıldır Predator kullanıyordum. Hiçbir laptop malzeme kalitesi olarak bu kadar iyi olamaz.
Hocam predator piyasadaki en ucuz laptop şu an malzeme kalitesi kötü diye seçeneklerime eklemiyordum şimdi söyleyince şaşırdım iyi mi predator pişman olur muyum alırsam ?

Gerçi stoklarda bitmiş zamanında 3060 laptop fiyatına 3070 satıyorlardı.

Hocam şu an bana direkt al diyebileceğiniz bir cihaz var mı ?

Hocam Predator piyasadaki en ucuz laptop şu an malzeme kalitesi kötü diye seçeneklerime eklemiyordum şimdi söyleyince şaşırdım iyi mi Predator pişman olur muyum alırsam?

Predator ucuza bulmanız zor. Predator malzeme kalitesi olarak en iyilerden. Nitro'ya göre kat ve kat daha iyi. Hem metal kasa hem de metal fan kullanıldığı için soğutmada 1 parça bile sorun çıkartmıyor. Ayrıca diğer bileşenleride çok iyi. Ekran 3ms ve altında kullanılıyor. Hoparlörleri tatmin edici seviyede ses veriyor. Anakart üzerindeki M.2 soketlerinde bile metal soğutma blokları var. Ama dediğim gibi uygun fiyatlı bulması çok zor. Stokları bitmiş olanlarda eski fiyatlarını görmüşsünüzdür. Yoksa ucuz bulamazsınız.

Hocam Predator piyasadaki en ucuz laptop şu an malzeme kalitesi kötü diye seçeneklerime eklemiyordum şimdi söyleyince şaşırdım iyi mi Predator pişman olur muyum alırsam?

Hocam şu an bana direkt al diyebileceğiniz bir cihaz var mı?

Maalesef kullanım tarzınızı bilmediğim için önereceğim cihaz sizin için ideal olmayabilir. Bütçe belirtebilirseniz 1-2 öneri yapabilirim.

Geri
Yukarı