Monster Abra A5 V15.2 Laptop Fanlarının Hızlı Çalışması

Arminas

Hectopat
Merhaba. Yaklaşık bir sene önce, Monster Abra A5 V15.2 model laptop almıştım. Fanları, hiçbir program açık değilken bile çok hızlı ve sesli çalışıyor. Sadece Opera'da YouTube açıkken bile dayanılmaz olabiliyor. Sıcaklık değerleri çok yüksek değil. Görev yöneticisinden kontrol ettim, arkada çalışan, işlemciyi kullanan bir program da yok. Monster Control Merkezi'nden fan ayarlarını en düşüğe çekiyorum, bir süre yavaş çalışıyor fakat sonra tekrar hızlanıyor. Bu döngü devam ediyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

AI

Merhaba. Yaklaşık bir sene önce, Monster Abra A5 V15.2 model laptop almıştım. Fanları, hiçbir program açık değilken bile çok hızlı ve sesli çalışıyor. Sadece Opera'da YouTube açıkken bile dayanılmaz olabiliyor. Sıcaklık değerleri çok yüksek değil. Görev yöneticisinden kontrol ettim, arkada çalışan, işlemciyi kullanan bir program da yok. Monster Control Merkezi'nden fan ayarlarını en düşüğe çekiyorum, bir süre yavaş çalışıyor fakat sonra tekrar hızlanıyor. Bu döngü devam ediyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

AIDA64 ile sıcaklıkları atabilirsin.

AIDA64 ile sıcaklıkları atabilirsin.
Hocam, dediğim gibi sıcaklık değerleri normal.
Control Center'da Power Modes var oradan sessize al.
Yukarıda da belirttiğim gibi Control Center'da sessize aldım zaten.
Monster ile iletişime geçiniz problem anlattıklarınız göz önünde bulundurunca yazılımsal/donanımsal bir sorun gibi görünüyor.
Bugün müşteri hizmetlerini aradım. Kayıt oluşturdular. Geri döneceklermiş bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı