Monster Abra A5 v16.7.1 şarjdan çıkarında çok çabuk şarjı bitiyor

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde böyle bir model var şarzdan çekince hemen 100'den düsüyor. Belli güc aralıgı yüzde 95 olunca hemen yüzdede 100 doluyor. Sonra aradan zaman geçtigimde fişten cekince rutin düsüyor anlamadım. Neden böyle bir sorun var? Cihazım daha yeni ama.

Şarjdan çektiğiniz anda %kaça düşüyor. 0A düşme süresi kaç dakika?

Hocam bende de v16.7.3 var. Aynısı bende de oluyor. Eğer hafif iş yapıyorsanız Word, video gibi o zaman sessiz moda almanızı öneririm daha az gidiyor öyle olunca. (güç tasarrufundayken çok kasıyor diye almıyorum.)

Arkadaşlar elimde böyle bir model var şarzdan çekince hemen 100'den düsüyor. Belli güc aralıgı yüzde 95 olunca hemen yüzdede 100 doluyor. Sonra aradan zaman geçtigimde fişten cekince rutin düsüyor anlamadım. Neden böyle bir sorun var? Cihazım daha yeni ama.

Hep harici GPU kullanılıyorsa olabilir ama direk düşmesi anormal garantiye yollayın bence

Hep harici GPU kullanılıyorsa olabilir ama direk düşmesi anormal garantiye yollayın bence.

Direk düsmüyor hocam diyelim ki 85 yüzde hemend 100 doluyor ondan sonra fişten cekince direk 100 oluyor yine cekince takınca fişe aynı kaldıgı yerde yüzdelikte gosteriyor birkaç dk sonra tekrar rutin şarj oluyor normal düsüyor.
Hocam bende de v16.7.3 var. Aynısı bende de oluyor. Eğer hafif iş yapıyorsanız Word, video gibi o zaman sessiz moda almanızı öneririm daha az gidiyor öyle olunca. (güç tasarrufundayken çok kasıyor diye almıyorum.)

Hocam akım korumalı priz kullanıyorum ondan olabilir mi acaba?

Direk düsmüyor hocam diyelim ki 85 yüzde hemend 100 doluyor ondan sonra fişten cekince direk 100 oluyor yine cekince takınca fişe aynı kaldıgı yerde yüzdelikte gosteriyor birkaç dk sonra tekrar rutin şarj oluyor normal düsüyor.

Hocam akım korumalı priz kullanıyorum ondan olabilir mi acaba?

Hocam ondan olduğunu sanmam da bir anda 85'ten 100 olmaz. Ben 98'den 100 oldu diye müşteri hizmetlerini aramıştım 3 aylık kullanım için olabileceklerini söylemişlerdi ama sizin bataryada sorun olduğu kesin.

Şarjdan çektiğiniz anda %kaça düşüyor. 0A düşme süresi kaç dakika?

Hocam şarzdan normal bir şekilde düsüyor akım korumalı priz kullanıyorum diyelim ki 100 oluyor belli bir süre fiştencekince hemen o anki yüzdelige geliyor yazılımsal mıdır anlamadım gitti.
Hocam ondan olduğunu sanmam da bir anda 85'ten 100 olmaz. Ben 98'den 100 oldu diye müşteri hizmetlerini aramıştım 3 aylık kullanım için olabileceklerini söylemişlerdi ama sizin bataryada sorun olduğu kesin.

Vallahi hocam teknik servisi aradım normal dediler bataryada aşınma yok.

Pilinde ariza var muhtemelen.

Hocam doldurup boşaltıyorum pili normal kullanıyorum belki cihaz akım korumasına alıyordur anlamadım gitti.
Pilinde ariza var muhtemelen.

Olmadı hocam 6 ayda bir bakım hakkınız varken o sırada bir kağıda yazıp servise gönderin bakım yaparlarken de test edip bilgi verirler diye düşünüyorum.

Ankara'ya gittigimde sonra baktırırım ama sıfır malda pilin arızalı olması ilginc.

Geri
Yukarı