Monster Abra A5 v16.7 fan ızgarasının yamulması

unknown47

Hectopat
Bugün laptopumu elime alırken fark ettim. Uzun zamandır mı var bilmiyorum ama hiçbir yere çarpmadım. Veya o bölmeye de bir şey girmedi. Yani o fanların önündeki plastiklerin arası dar zaten. Oraya girebilen bir şeyin o denli bükeceğeni sanmıyorum. Sebebi ne olabilir? Fanlar çalışırken oradan hava gelmiyor. Bir sıkıntı olur mu? Zaten temizlik için Monster'a gönderecektim. Orada bir şey yaparlar mı?

WhatsApp Image 2023-10-22 at 19.22.18.jpeg

Yetkili servise gönderirken bildirin garantisi varsa düzeltme imkanı olur. Bu laptopun v.16.7.3 versiyonunu kullandım bayağı sabır taşım çatlamıştı sıkıntılardan. Uzun süre kullanabilirsiniz umarım.

Yetkili servise gönderirken bildirin garantisi varsa düzeltme imkanı olur. Bu laptopun v.16.7.3 versiyonunu kullandım bayağı sabır taşım çatlamıştı sıkıntılardan. Uzun süre kullanabilirsiniz umarım.

Evet garantisi var geçen yıl aralıkta almıştım daha ve evet ben de çektim mavi ekran sorunları olsun umarım uzun süre idare eder beni gerçekten servise gönderirken bildireceğim bu arada benimki de v16.7.3 versiyonu diye biliyorum.

Eskiden geliyorsa ve şu an gelmemeye basladiysa bir sorun olur. Demek ki laptopun havalandirmasi calismiyor. O yuzden aşırı bir sekilde isinma yapabilir. İsi degerlerini kontrol eder misiniz?

Kontrol ediyorum şu an.

Sıcaklık değerlerini kontrol ettim neredeyse aynı yük altında ekran kartı 80 dereceye kadar çıktı işlemci de 78-80 arası zaten önceden beri öyle aldığımdan beri temizlik yaptırmadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı