Monster Abra A7 v12.5 bataryasız oyun oynadıktan sonra açılmıyor

Daha fazla  
Merhaba dün gece prizde yaklaşık 2 saat prizde oyun oynadım ve uygulamaları kapatıp bilgisayarı kapattım. bataryayı bilgisayara taktım şarja koydum 1 saat sonra çıkardım. Bugün bilgisayarımı açmaya çalıştığımda açılmadı. Prizde açmayı denedim bildirim ışıkları çalıştı. Power tuşuna uzun süre bastım bildirim ışıkları kapandı hemen sonra geri açıldı. Bilgisayar açılmadı.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dün gece prizde yaklaşık 2 saat prizde oyun oynadım ve uygulamaları kapatıp bilgisayarı kapattım. Bataryayı bilgisayara taktım şarja koydum 1 saat sonra çıkardım. Bugün bilgisayarımı açmaya çalıştığımda açılmadı. Prizde açmayı denedim bildirim ışıkları çalıştı. Power tuşuna uzun süre bastım bildirim ışıkları kapandı hemen sonra geri açıldı. Bilgisayar açılmadı.
Şimdiden teşekkürler.

Çözümünü bilmiyorum belki bataryayı tam takamamış olabilirsin ama bataryayı çıkarmana gerek yok ki. Şarj Full iken tak prize oyna bataryadan değil prizden alır enerjiyi.

Merhaba dün gece prizde yaklaşık 2 saat prizde oyun oynadım ve uygulamaları kapatıp bilgisayarı kapattım. Bataryayı bilgisayara taktım şarja koydum 1 saat sonra çıkardım. Bugün bilgisayarımı açmaya çalıştığımda açılmadı. Prizde açmayı denedim bildirim ışıkları çalıştı. Power tuşuna uzun süre bastım bildirim ışıkları kapandı hemen sonra geri açıldı. Bilgisayar açılmadı.
Şimdiden teşekkürler.

Bataryayı çıkar güç tuşuna birkaç defa bas, sonra pili tak ve bataryanın dolmasını bekle genellikle 6 saat sürer tamamen bitti ise bir de bataryanın soketlerini diş fırçası ve benzeri bir şey ile temizleyebilirsin alkol dökme ama ya da sıvı bir şey patlamasını istemeyiz. Belli bir süre geçtikten sonra yeniden güç tuşuna basarak açmayı dene. Olmazsa güç tuşuna prizde yeniden bas.

Çözümünü bilmiyorum belki bataryayı tam takamamış olabilirsin ama bataryayı çıkarmana gerek yok ki. Şarj Full iken tak prize oyna bataryadan değil prizden alır enerjiyi.
Soruyu yanlış anladınız.Sorum Dün Sorunsuz şekilde bilgisayarım şuan açılmıyor.Prize şarja bağaldığımda bildirim ışıkları geliyor power tuşuna basılı tuttuğumda bilidirim ışıkları kapanıyor hemen sonra açılıyor fakat bilgisayar açılmıyor.

Güç tuşuna 15-20 saniye basılı tutun hocam bir umut çare olabilir. Garantisi varsa hiçbir şey yapmayıp üretici ile iletişim kurun.

Güç tuşuna 15-20 saniye basılı tutun hocam bir umut çare olabilir. Garantisi varsa hiçbir şey yapmayıp üretici ile iletişim kurun.
Garantisi var yakın zamanda götüreceğim çözülecek bir şey ise boşuna uğraşmıyayım buraya danışmak istedim.Güç tuşuna bastım açılmadı youtube'de baktım aynı sorunları yaşayanlar olmuş örnek veriyim şu ve bu tuşa basılı tutarak power tuşna 40 saniye basılı tutun diyorlar videoların yorumlarına baktım Herkes oldu yazmış ben denedim olmadı :(

Soruyu yanlış anladınız. Sorum dün sorunsuz şekilde bilgisayarım şu an açılmıyor. Prize şarja bağaldığımda bildirim ışıkları geliyor Power tuşuna basılı tuttuğumda bildirim ışıkları kapanıyor hemen sonra açılıyor fakat bilgisayar açılmıyor.

Hocam, adaptörü prizden çıkarın (PC'ye şarj girişi bağlı dursun) ve 15 saniye boyunca güç düğmesine basılı tutun. Benim HP bilgisayarımda bir problem olmuştu ve statik elektrik boşaltmak için bunu yaptırmışlardı ve düzelmişti.

Hocam, adaptörü prizden çıkarın (PC'ye şarj girişi bağlı dursun) ve 15 saniye boyunca güç düğmesine basılı tutun. Benim HP bilgisayarımda bir problem olmuştu ve statik elektrik boşaltmak için bunu yaptırmışlardı ve düzelmişti.
Tamam deniyeceğim şimdi.
Denedim açılmadı :(
Prizdeyken güç tuşna basılı tuttuğumda bilidirim ışıkları kapanıyor açılıyor.
Bataryayı çıkar güç tuşuna birkaç defa bas, sonra pili tak ve bataryanın dolmasını bekle genellikle 6 saat sürer tamamen bitti ise bir de bataryanın soketlerini diş fırçası ve benzeri bir şey ile temizleyebilirsin alkol dökme ama ya da sıvı bir şey patlamasını istemeyiz. Belli bir süre geçtikten sonra yeniden güç tuşuna basarak açmayı dene. Olmazsa güç tuşuna prizde yeniden bas.

Mousemi Laptopa bağladığimda mousenin ışıkları yanıyor sorunu hala anlamış değilim.

Son düzenleme:
Soruyu yanlış anladınız. Sorum dün sorunsuz şekilde bilgisayarım şu an açılmıyor. Prize şarja bağaldığımda bildirim ışıkları geliyor Power tuşuna basılı tuttuğumda bildirim ışıkları kapanıyor hemen sonra açılıyor fakat bilgisayar açılmıyor.

Ben zaten şu anki sorununa çözüm olarak yazdım, bilgisayara bataryadan tam akım gelemediği için açılmıyor dediklerimi yapıp geri dönüş sağlarsanız sevinirim 👍

Ben zaten şu anki sorununa çözüm olarak yazdım, bilgisayara bataryadan tam akım gelemediği için açılmıyor dediklerimi yapıp geri dönüş sağlarsanız sevinirim 👍
Ben oyunları bataryasız oynuyordum hep.İlk defa oldu böyle.Bataryayı doğru taktım yanlış takamam yanlış taksam batarya yerine tam oturmaz ve çıkar ordan ilk defa takmıyorum.Yine de teşekkürler.
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim şarj vardı zaten.Bataryayi çıkardım powere bastim bir kaç kez bataryayı taktım sabah açıldı bilgisayar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı