Monster Abra A7 V12.5 açılmıyor

Daha fazla  
Dün sorunsuz çalışıyordu. Prizde oyun oynamıştım. Bugün laptop açılmadı. Şarja bağladığımda bildirim ışıkları yanıyor ama Power tuşuna bastığımda açılmıyor uzun süre basınca. Bildirim ışıkları kapanıyor, açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Var prize bağladığımda bildirim ışıkları yanıyor Power tuşuna uzun süre bastığımda bildirim ışıkları kapanıyor açılıyor.

Çözüm var mı? Neden böyle oldu? Uyku moduna girmiş olabilir mi?

Hocam cihazı yeni aldıysanız veya garantisi varsa satın aldığınız mağazayla iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Bir de şöyle bir video var Monster laptoplarla alakalı. Veya harici bir monitör bağlayıp test edin.

Ekran parlaklığını kontrol ettin mi? Bir de HDMI kablosuyla monitöre ya da TV'ye bağlayın. Yeni nesil laptop fanları 50°C altında çalışmayabiliyor. Sizi çalışmıyor diye yanıltabilir.
Tamam deniyeceğim şimdi.
Hocam cihazı yeni aldıysanız veya garantisi varsa satın aldığınız mağazayla iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Bir de şöyle bir video var Monster laptoplarla alakalı. Veya harici bir monitör bağlayıp test edi
Videodaki gibi yaptım olmadı.Monitöre bağlıyacak kablo yok.

Son düzenleme:
İkiside başta turuncu sonra power tuşuna basıyorsun pil yesil oluyo diğeri yine turuncu basılı haldeyken sonra sönüyor ışıklar tekrar başa sararak döngü halinde böyle devam edio neyapmalıyım açılmıyor
Geçen bir aralar bende bayağı turuncu kalmıştı 15 dk sarjdan sonra düzelmişti. Soğuktan ve pil bitik olduğundan dolayı böyle olduğunu düşünüyorum. Olmadı teknik servisi bir arayın.

Geri
Yukarı