Monster Abra A7 V12.5 açılmıyor

Daha fazla  
Dün sorunsuz çalışıyordu. Prizde oyun oynamıştım. Bugün laptop açılmadı. Şarja bağladığımda bildirim ışıkları yanıyor ama Power tuşuna bastığımda açılmıyor uzun süre basınca. Bildirim ışıkları kapanıyor, açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün sorunsuz çalışıyordu. Prizde oyun oynamıştım. Bugün laptop açılmadı. Şarja bağladığımda bildirim ışıkları yanıyor ama Power tuşuna bastığımda açılmıyor uzun süre basınca. Bildirim ışıkları kapanıyor, açılıyor.
Elini fan çıkışlarına koysana fanlar çalışıyor mu bir kontrol et.

Güç gittiğine dair bir işaret var mı hocam? Bildirim ışıkları? Fanlar vb?

Güç gittiğine dair bir işaret var mı hocam? Bildirim ışıkları? Fanlar vb?
Var prize bağladığımda bildirim ışıkları yanıyor power tuşuna uzun süre bastığımda bildirim ışıkları kapanıyor açılıyor.
Güç gittiğine dair bir işaret var mı hocam? Bildirim ışıkları? Fanlar
Çözüm var mı?Neden böyle oldu?Uyku moduna girmiş olabilir mi?
Şarjda bir 20 dk tut tekrardan Power tuşuna basmayı dene belki sarjın bitmiştir farkında olmadan.
Denedim olmadı.

Son düzenleme:
Var prize bağladığımda bildirim ışıkları yanıyor Power tuşuna uzun süre bastığımda bildirim ışıkları kapanıyor açılıyor.

Ekran parlaklığını kontrol ettin mi? Bir de HDMI kablosuyla monitöre ya da TV'ye bağlayın. Yeni nesil laptop fanları 50°C altında çalışmayabiliyor. Sizi çalışmıyor diye yanıltabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı