Monster Abra5 v15.5 nasıldır?

ferhatr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Acer Nitro 5 notebookumun anakartı çöp olduğu için mecbur yeni bilgisayar almak zorunda kaldım. Monster'in en uygun fiyatlı Abra5 v15.5 modelini almayı düşünüyorum ama sizlere danışmak istedim. Bilgisayarı genel olarak ders için kullanacağım ama ara sıra FIFA 20 ve LoL oynayacağım nadiren. Bu bilgisayar hakkındaki görüşlerinizi ve daha uygun başka notebook tavsiyesi varsa aklınızda verebilir misiniz?

Peki siz bu bilgisayarı önerir misiniz? Dediğim iki oyundan başka bir şey oynamam ve onlarla da bilgisayarı çok zorlayacak kadar oynamam sizce bana 4-5 sene gider mi bu bilgisayar.

O sizin kullanımınıza bağlı olarak da değişir ama ortalama kullanım süresi 4-5 yıl olarak öngörülebilir. Aldığınız zaman ekstra olarak 8 GB RAM eklemeniz daha yüksek performans almanıza olanak sağlar. Ben kendim Monster markasını hiç kullanmadım fakat yorumları genelde olumlu ve teknik servisi sorun çözümü odaklı çalışıyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Bende satın aldım lakin daha kargoda nasıl olduğuna kullandıktan sonra karar vereceğiz. Ama dediğim gibi genel kullanıcı yorumu olumlu.

O sizin kullanımınıza bağlı olarak da değişir ama ortalama kullanım süresi 4-5 yıl olarak öngörülebilir. Aldığınız zaman ekstra olarak 8 GB RAM eklemeniz daha yüksek performans almanıza olanak sağlar. Ben kendim Monster markasını hiç kullanmadım fakat yorumları genelde olumlu ve teknik servisi sorun çözümü odaklı çalışıyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Bende satın aldım lakin daha kargoda nasıl olduğuna kullandıktan sonra karar vereceğiz. Ama dediğim gibi genel kullanıcı yorumu olumlu.
Çok teşekkür ediyorum. Siz de amazondan mı satın aldınız? Ürün gelince yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun olurum

Çok teşekkür ediyorum. Siz de amazondan mı satın aldınız? Ürün gelince yorumlarınızı paylaşırsanız çok memnun olurum
Ben Trendyol'dan aldım geçtiğimiz günlerde hattı sayılır bir miktar indirim oldu. Bende arayış içindeydim 3-4 aydır. Daha fazla beklemek istemedim. Ürün gelince elbette paylaşırım deneyimlerimi.

Geri
Yukarı