Monster Aryond A27 monitör alınır mı?

Bütçe
2000
Değil. Örnek açısından.
Ferrari ile Tofaş karşılaştırılmaz. İnsanları yanlış yönlendirebilirsiniz.
Birisi tüm sertifikaları olan güvenilir bir marka iken, diğerinde ise kutusunda yazan değerler ve kullanılan parçaların kalitesi şaibeli.

Buyrun Technopat'ın incelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nasıl kusurlu?

Bana 2200TL bütçem var 240 Hz monitör önerır mısınız şimdiden teşekkürler (Curved olursa cok guzel olur)

Çok fazla bulutlanma oluyor.
Sağlam değil.
Daha önce bu monitörü canlı canlı test ettiniz mi? Çünkü kendim aldığım gün de tüm testlerini yaptım herhangi bir ölü piksel veya bulutlanma sorunu görmedim. (Az miktara bulutlanma VA panellerde oluyor zaten ancak göze batmıyor.)

O fiyatta satmaları için evet muadillerine göre plastik kalitesi bir tık daha düşük ancak kötü de değil.

Son düzenleme:

Hocam ürünü bende attığın link den pazartesi günü sipariş verdim 2015 ₺ ye ürün bence piyasadaki en iyi F/P ürünü alınmaz diyen arkadaşlar ön yargılı davranıyorsunuz Monster monitör piyasasına atılmak istemiş ve girişini bu ürün ile yapmış ürün de gayet hoş kaliteli duruyor özellikleri rakipleriyle kıyasla tartışılmaz bu adamları desteklemek lazım piyasaya tekel gibi çöken büyük markaların kendini ispatlamasına gerek yok ama Monster'in var ve insanları fiyat da ve özellik de mutlu edecek bir ürünle piyasaya atılması lazım oda bu cihaz Aryond A27 v1.1.

Geri
Yukarı