Monster Aryond A27 monitör alınır mı?

Bütçe
2000
Şimdi Monster övmeyi bir kenara bırakın, siz olsanız bunu gerçekten tercih eder miydiniz? (Elbette tercih etmezsiniz, ama burada F/P algısı oluşturmak için ''Evet'' diyeceğinden %100 eminim.)

Yani büyük ihtimalle AOC, ASUS, MSI varken tercih etmezdim.
Bir gün 5000 mesaj üstü biri çıkıp dese ki ''Bu PSU modeli çok iyi!'' (Çok kötü olsa bile.) Sistem toplarken genellikle o PSU'yu önerirler. İç yapısına, kapasitörlerine, korumalarına falan bakmazlar.
Elbette tercih ederim diğer markalı ürünlerin bundan ne fazlası var.
Ben de bu cevabı bekliyordum. Canavar > ASUS ROG STRIX.

Bir gün 5000 mesaj üstü biri çıkıp dese ki "bu PSU modeli çok iyi!" (Çok kötü olsa bile.) sistem toplarken genellikle o PSU'yu önerirler. İç yapısına, kapasitörlerine, korumalarına falan bakmazlar.

Ben de bu cevabı bekliyordum. Canavar > ASUS ROG STRIX.

1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi. Olan bir firmayla 2000 yılında kurulmuş Türkiye merkezli yüksek performanslı dizüstü bilgisayar üreticisi olan Monster'i kıyaslamak her babayiğit harcı değil tebrikler hocam realist olmak bunu gerektiriyor.👏👏👏👏

1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi. Olan bir firmayla 2000 yılında kurulmuş Türkiye merkezli yüksek performanslı dizüstü bilgisayar üreticisi olan Monster'i kıyaslamak her babayiğit harcı değil tebrikler hocam realist olmak bunu gerektiriyor.👏👏👏👏
Çok F/P arkadaşım, ASUS ROG STRIX 5000₺, Canavar 2000₺. Kesinlikle sorunsuz. Bu arada o ASUS Tavyan merkezli, Çin malı yani.

Arkadaşlar benzer bir konuda daha yorumda bulunmuştum, burada da bulunacağım. Monster Aryond v1.1 monitörü ilk aldığımda ghosting sorunlu gelmişti. Sonrasında garantiye yolladım ve panel değişimi yapıp bana gönderdiler. Ama sorun hala devam ediyordu. Bende bunun üzerine biraz araştırdım ve çoğu kişinin aynı konudan şikayetçi olduğunu gördüm. Genel olarak ekranın kalitesinden vs memnunum fakat FPS tarzı rekabetçi oyunları sıklıkla oynadığım için benim için pek iyi olmadı. Bu sebeple alırken bir düşünün derim. Singleplayer oyunlarda fazla odaklanmadığım için problem yaşamadım. Buraya çektiğim videoyu bırakıyorum, ghostingin belli olduğu yerleri koydum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alacak arkadaşların bilgisi olsun istedim. Monitörle ilgili merak ettiğiniz farklı bir şey varsa sorabilirsiniz.

Fiyatı çok iyi. Ben geçen hafta kara cumada 2150₺'ye almıştım. Attığınız linkteki satıcı da Monster'ın kendisi.

Çok memnunum tavsiye ederim. Samsung'un VA panelini kullanıyor.
Hocam ben aldım aşırı bir ghosting vardı, iade ettim. Genel bir sorun değil dediler, yarın tekrardan almayı düşünüyorum. Sende ghosting var mı?
@XintrA bide monsterı arayıp kime sorsam ilk defa duyuyorum diyor, bir kere daha deneyeyim olmadı iade ederkm diyorum. Sence 1 şans daha vermeye değer mi?

Hocam ben aldım aşırı bir ghosting vardı, iade ettim. Genel bir sorun değil dediler, yarın tekrardan almayı düşünüyorum. Sende ghosting var mı?
@XintrA bir de Monster'ı arayıp kime sorsam ilk defa duyuyorum diyor, bir kere daha deneyeyim olmadı iade ederkm diyorum. Sence 1 şans daha vermeye değer mi?

Ben verdim fakat verilmemesi gerektiğini düşünüyorum. AOC, ASUS, MSI gibi markalara yönelmelisin bence. Aslında bu biraz da şans işi. Ama buna rağmen genel bir sorun olduğunu düşünmüyorum, sadece genel bir "yalan" bana kalırsa.

Panel VA olduğu için var. Ancak benim de içime kuşku düştü acaba arızalı mı diye. Çünkü ilk defa VA panelli bir monitör kullanıyorum. Monster'a bir video çekip soracağım normal mi diye.

Bu videodaki MSI marka monitörle Monster'ın monitörü kasası dahil her şeyi aynı. Bendeki ghosting videonun 4:15 dakikasındaki testlerdeki gibi. Anladığım kadarıyla normal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı