Monster Aryond A27 v1.1 monitör alınır mı?

Bütün mesajlarınızı okudum, kendimi gülmekten alı koyamadım açıkçası. Monitöre doğru ayarlar yaparak FPS oyunlarında neredeyse ghostingi 0'a indirdim, normal kullanımda renkleri IPS monitörden daha canlı ve parlak yaptım.(sRGB değeri=%119) kısacası bu monitörü alan kişi isterse aşırı akıcı şekilde oyunda oynar isterse aşırı canlı renklerin tadını çıkarır. Aşırı diyerek abartmıyorum. Ölü pikseli çıkmadı, Ağustos ayının başından beri kullanıyorum ne fiziksel anlamda bir şeyi bozuldu ne de donanımsal. RGB ışıklarının olması, her şekle girebilmesi, kavisi olması, 1ms MPRT olması, G-Sync özelliğinin bulunması, HDR10 bulunması yetmiyor galiba size. Tek kötü bulduğum nokta, keşke dış kasayı kendileri orijinal yapsaydılar. Onun dışında mükemmel bir monitör. Herkese tavsiye ederim. Bir daha lütfen sebepsiz yere bir markayı kötülemeyin her markanın ürünü farklı olabilir.

Bende default ayarlarda 3.8 çıktı. Hangi ayarlarda yaptığınızı söyleyebilir misiniz?

Renk ayarlarını paylaşabilir misin hocam.

Renk ayarlarını paylaşabilir misin hocam.
Güncel oyun ayarlarım: Parlaklık 50, kontrast 85, siyah dengeleyici 50, doyma 80, netlik 75, MPRT açık. 0 ghosting ve mükemmel renkler.
Masaüstü kullanımda ve bazı oyunlarda doyma fazla gelebiliyor, kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Masaüstü kullanımda kontrastı 60 olarak kullanıyorum.

Güncel oyun ayarlarım: Parlaklık 50, kontrast 85, siyah dengeleyici 50, doyma 80, netlik 75, MPRT açık. 0 ghosting ve mükemmel renkler.
Masaüstü kullanımda ve bazı oyunlarda doyma fazla gelebiliyor, kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Masaüstü kullanımda kontrastı 60 olarak kullanıyorum.

Aga 27 inç ve 1080p CS:GO, Valorant falan oynarken rahatsız ediyor mu?

Bütün mesajlarınızı okudum, kendimi gülmekten alı koyamadım açıkçası. Monitöre doğru ayarlar yaparak FPS oyunlarında neredeyse ghostingi 0 a indirdim, normal kullanımda renkleri IPS monitörden daha canlı ve parlak yaptım.(sRGB değeri=%119) Kısacası bu monitörü alan kişi isterse aşırı akıcı şekilde oyunda oynar isterse aşırı canlı renklerin tadını çıkarır. Aşırı diyerek abartmıyorum. Ölü pikseli çıkmadı, Ağustos ayının başından beri kullanıyorum ne fiziksel anlamda bir şeyi bozuldu ne de donanımsal. RGB ışıklarının olması, her şekle girebilmesi, kavisi olması, 1ms MPRT olması, G-sync özelliğinin bulunması, HDR10 bulunması yetmiyor galiba size. Tek kötü bulduğum nokta, keşke dış kasayı kendileri orijinal yapsaydılar. Onun dışında mükemmel bir monitör. Herkese tavsiye ederim. Bir daha lütfen sebepsiz yere bir markayı kötülemeyin her markanın ürünü farklı olabilir.

Bende default ayarlarda 3.8 çıktı. Hangi ayarlarda yaptığınızı söyleyebilir misiniz?

Konuyu hortlattım ama hangi ayarları nereden yaptınız acaba.

Reis konu hortlayacak ama ben bu ayarları nasıl kullanıcıya kaydedeceğim, sürekli elimle girmek zorunda mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı