Monster Aryond A27 v1.1 monitör alınır mı?

Ve ek olarak AOC monitöre taş diyorsunuz fakat ölü pixele sayı veriyor o verdikleri sayı altında ölü piksel varsa iade veya değişim talep edemiyorsun. Monster'da 1 tane bile ölü pixel olsun ghosting olsun veya sevmediysen direkt 15 gün içerisinde iade alıyorlar.

Kardeşim iyi olabilir servisleri adamlar kötü mal yapmış Çin Malı bari servisi iyi yapalım demişlerdir bu arada teknoloji şans işidir her zaman 500 TL verdiğin şeyi belki 5 sene kullanırsın belki 5000 TL verdiğin şeyi 1 ay kullanırsın bu arada halen kullandığım AOC bir monitörüm var ve 5 sene oluyor bir sorunla bile arşılaşmadım ve sadece monitör üreten bir marka.

Kardeşim iyi olabilir servisleri adamlar kötü mal yapmış Çin Malı bari servisi iyi yapalım demişlerdir bu arada teknoloji şans işidir her zaman 500 TL verdiğin şeyi belki 5 sene kullanırsın belki 5000 TL verdiğin şeyi 1 ay kullanırsın bu arada halen kullandığım AOC bir monitörüm var ve 5 sene oluyor bir sorunla bile arşılaşmadım ve sadece monitör üreten bir marka.
Çin malı olabilir fakat a zönce arkadaş önerdiğiniz samsung monitörde çin malı.Monster A27 Samsung panel kullanıyor bilginize.Ek olarak bir ürünü alıp bizzat kendin kullanıp görmediğin sürece mala kötü veya iyi yorumunu yapamazsın.

Çin malı olabilir fakat a zönce arkadaş önerdiğiniz samsung monitörde çin malı.Monster A27 Samsung panel kullanıyor bilginize.Ek olarak bir ürünü alıp bizzat kendin kullanıp görmediğin sürece mala kötü veya iyi yorumunu yapamazsın.
Hocam onu öylesine attım araştırmayla daha güzel monitörler bulunur.
Bu arada konu sahibi hocam sisteminiz ne?

@WoLeRm hocam baksın Monster'la arası iyidir.
Aslında sizin için 165 Hz iyi olur çünkü 240 Hz gereksiz. 165 Hz monitörleri araştırmaya devam edin gerekirse bir konu daha açın veya konunuzu önce çıkarın bu şekil yapabilirsiniz attığınız monitör gayet iyi gözüküyor tabii kullanmadığım için bilemem.

Alıyorum evet.
ASUS VG248QG Gaming Monitör Full HD, 24",165Hz, G-SYNC Uyumlu, Adaptive-Sync: Amazon.com.tr
Ben bunu düşünmüştüm ama paneli nasıldır falan hiç bilmiyorum.
Kardeşim monitör geldi kurdum tek anlamıyla mükemmel oyunlarda ghosting 0.renkleri çok canlı çok akıcı tam anlamıyla 240 hz bir monitör çok sevdim %100 tavsiye ederim.Tek sorunu 19 inchten 27 ye geçtim bu şuan televizyon gibi geldi onun haricinde süper :D. [MONSTER ARYONDA27 V 1.1]

Yeni konular

Geri
Yukarı