Monster laptop alınır mı?

Makaleler
1
Yer
Tekirdağ Çerkezköy
Daha fazla  
Öncelikle selamun aleyküm. Ben bir dahaki hafta kısmet olursa bir laptop almayı düşünüyorum. Monster laptop almaya karar verdim fakat bir yandan korkmuyorum değil çünkü daha önce kullanmadım kullanan arkadaşımda yok. 7 senelik HP kullanicisiyim butcem 7000 TL. Baska önerebileceğiniz laptop varsa bana fikir verirseniz cok sevinirim.

Yani diyeceğim şu ki Monster laptop alınır mı?

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen ben uzun seneler kullandım, hiçbir sıkıntım olmadı. Teknik servisi dahil her şeyden memnun kaldım fakat herkes aynı tecrübeyi yaşamıyor. Elbet Monster'dan şikayetçi olan bir sürü insanlar var. Şu an HP kullanıyorum, asla önermem bir daha kimseye HP markasını. Herkesin tecrübeleri farklı.

Şahsen ben uzun seneler kullandım, hiçbir sıkıntım olmadı. Teknik servisi dahil her şeyden memnun kaldım fakat herkes aynı tecrübeyi yaşamıyor. Elbet Monster'dan şikayetçi olan bir sürü insanlar var. Şu an HP kullanıyorum, asla önermem bir daha kimseye HP markasını. Herkesin tecrübeleri farklı.

Aslında HP iyibir marka ama teknoloji şans işi mesela ben 6 yıldır HP kullanıyorum sorun yaşamadım ama 3 yıl kullanırsınız bozulur şans işi bunlar aynı sorun MSI'da da yaşanabilir.

Aslında HP iyibir marka ama teknoloji şans işi mesela ben 6 yıldır HP kullanıyorum sorun yaşamadım ama 3 yıl kullanırsınız bozulur şans işi bunlar aynı sorun MSI'da da yaşanabilir.
En çok sevdiğim cümledir hocam 'teknoloji şans işi' gerçekten de öyledir.Asus aldım 1 hafta sonra arıza verdi zar zor iade ettim.Ama başka Asus alan insanlar da çok memnun.

Tabii ki. Benim burada bir markayı kötüleme gibi bir amacım yok, mesajımda dediğim gibi herkesin tecrübesi farklı oluyor ve benim tecrübem hiç ama hiç iyi değil. Birisine bir şeyi önerdiğimde tecrübelerime dayalı konuşacağım için kimseye HP önermem. Sen mesela memnunsundur önerirsin.

En çok sevdiğim cümledir hocam 'teknoloji şans işi' gerçekten de öyledir. ASUS aldım 1 hafta sonra arıza verdi zar zor iade ettim. Ama başka ASUS alan insanlar da çok memnun.

Evet bende ASUS almıştım ve 1 hafta sonra ekran bozuldu garanti değiştirmek için para istedi vermeyince kulanıcı hatası dedi zor iade ettim. Monster alacağım stok bekliyorum .

Geri
Yukarı