Monster laptop alınır mı?

Hocam ilginiz için teşekkür ederim fakat işlemci kanadını bu sefer İntelden yana kullanacağım çünkü İntel mobil işlemciler konusunda bence daha başarılı. Söz ettiğimiz cihazın İntel versiyonu var mı? Çünkü tecrübe ettiğim kadarıyla online oyunlarda AMD performansı tekli çekirdekten dolayı mıdır bilmiyorum. Bazı oyunlarda hüsrana uğratabiliyor.
Intel daha başarılı falan değil, grafikler ortada. AMD laptop işlemcisi konusunda Intel'i geçiyor.
Teşekkür ederim hocam hepsiburada'da buldum cihazı.
MSI GL75 Leopard 10SDR-286XTR Intel Core i7 10750H 16GB Fiyatı (hepsiburada.com)

Sanırım tercihimi bu cihazdan yana kullanacağım. Pişman eder mi sizce? Yorumda panelinde ışık sızması var demiş bir müşteri. Tüm markalarda sorunlar olabiliyor sanırım.
Alınmaz, dün Legion 5 2060 cihazı 11500TL'den önerdim, hem 1-2 ay sonraya yeni ekran kartlı bilgisayarlar gelecek onları beklemek daha mantıklı olur.

Dosya Ekleri

• 1611344289160.png
    1611344289160.png
    114,7 KB · Görüntüleme: 55
Olmazsınız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Fakat piyasasını bilmemekle birlikta bana bir tık pahalı geldi cihaz.
Bana da pahalı geldi hocam :) Monster tarafında RTX 2060 varken malzeme ve ısıtma kalitesi düşük. Diğer tarafta MSİ ve GTX 1660 hmm kafa karıştırıcı :)

Monster düşmanları genelde Monster kullanmamış insanlar oluyor. 1 yıldır Monster A5V16 kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım çok memnunum. Ne kronik sorun gördüm ne ısınma problemi. Yeni modellerini gözün kapalı alabilirsin. Sadece SSD konusunda sıkıntı yaşadım o da 250GB SSD tercih ettiğimden.

1.5 yıllık Abra A5 v13.3 kullanıcısıyım. Canlı derste 90 derece olan fanları ızgaraya dönen bir laptop tabii ki tavsiye etmeyeceğim değil mi?

O fiyat bandında önerebileceğim 2060'lı sistemler bunlar. Amd işlemci bakmanızı öneririm. Bunlardan birini seçip sorunu var mı diye sormak için ayrı bir konu açabilirsiniz.

O fiyat bandında önerebileceğim 2060'lı sistemler bunlar. Amd işlemci bakmanızı öneririm. Bunlardan birini seçip sorunu var mı diye sormak için ayrı bir konu açabilirsiniz.
Casper olmamış ancak diğerleri iyi ürünler, Legion 5 15 inç modeli dün 11500TLydi.

Pek sanmıyorum, Tulpar T7 v19.7 kullanan çok fazla kişiyle konuştum ve hepsi memnundu, bence v19.7 tercih edilebilir.
Eğer Tulpar cihazlar daha iyiyse zaten tercihim Tulpar olacaktı. Fakat 2070 gerek yok 2060 gibi bir cihaz düşündüm. Yanına da ekipman alacağım seçtiğim cihazın linkini de bırakayım.

Tulpar T5 V19.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Yeni konular

Geri
Yukarı