Monster laptop iade reddi

erentas1933

Zeptopat
Daha fazla  
Monster PC 6 ay once aldim kullanim hatasi olarak klavyede su kacti birkac tusu calismadi sonra anakarti arizalandi kesinlikle benim hatam yok ücretsiz degisti sonra yine gelince 2 hafta once yine arızalandi degisim talep ettigimde yaptığım kullanici hatasindan dolayı reddedildi fakat sorun anakartta ve 2.kez olduğundan değişim veya yaptığım hatayı ödeyerek misli ile değişim yapabilir miyim?

Monster PC 6 ay once aldim kullanim hatasi olarak klavyede su kacti birkac tusu calismadi sonra anakarti arizalandi kesinlikle benim hatam yok ücretsiz degisti sonra yine gelince 2 hafta once yine arızalandi degisim talep ettigimde yaptığım kullanici hatasindan dolayı reddedildi fakat sorun anakartta ve 2.kez olduğundan değişim veya yaptığım hatayı ödeyerek misli ile değişim yapabilir miyim?
Hocam ilk olarak bilgisayarı alalı 6 ay olmuş bu bilgisayarı nasıl iade alsınlar? Ayrıca klavyeye suyu siz dökmüşsünüz burada üreticinin bir hatası yok ki.

6 ay kullan sonra iade iste ne güzel dünya. İlk 2 hafta içerisinde koşulsuz iade hakkınız var sadece. Kullanıcı hatası da garanti kapsamına girmez, ona rağmen bir kez ücretsiz anakart değişimi yapmışlar. Daha bir şey yapacaklarını sanmam parayla tamir ettirebilirsin.

Ücretli değişim tabii talep edebilirsin. Sıvı temasına rağmen ellerinden geleni yapmış firma açgözlü olmaya gerek yok.

Ya bas parayı ücretli tamir talep et ya da yenisini al.

Tamam. Ne yapalım biz açgözlü degiliz bir PC 20k olunca napacagimizi sasirdik sağ olsun yapanlar ben biliyorum onlara ne lazım :)

6 ay kullan sonra iade iste ne güzel dünya. İlk 2 hafta içerisinde koşulsuz iade hakkınız var sadece. Kullanıcı hatası da garanti kapsamına girmez, ona rağmen bir kez ücretsiz anakart değişimi yapmışlar. Daha bir şey yapacaklarını sanmam parayla tamir ettirebilirsin.

Kral sorun sadece klavyede anakartla benim bir isim yok sıvı da öyle dökülmedi sıcradi 1 2 damla o kadar yanlış anlamayin expertiz sonucundada belli oldu yine tamir olacak degisim. D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı