Monster laptop sevenler neden seviyor?

BartuP

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam. Monster Notebook gibi bir markayı sevenler, nasıl başardıklarını merak ediyorum. Binlerce insan sorun yaşıyor. Alan 10 kişiden 7 tanesi sorun yaşıyor ancak diğerleri, "benim bilgisayarımda herhangi bir sorun yok, ısınma sorunu yok ve tavsiye ederim" diyorlar. Sorun yaşayanlara hiç mi bakmıyorlar acaba? Sadece kendilerinin sorun yaşamaması yeterli olduğu için öneriyorlar sanırım. Ben de kasım ayında Abra A5 v17.2.1 model bir Monster Notebook aldım ve 2 ay boyunca Monster'ın meşhur kbdclass.sys mavi ekranı sorunuyla uğraştım. Eğer önceden bilseydim, 14 gün içinde iade ederdim ancak müşteri hizmetleri ve teknik servis beni sadece oyaladı. Driver güncelleyin, format atın gibi önerilerde bulundular ama sorunum çözülmedi. 2 ay boyunca uğraştıktan sonra artık yeter dedim veya iade alın ya da tüketici hakem heyetiyle dava açacağım dedim. Sonunda iadeyi kabul ettiler. Tek puan verdiğim yer de iade işlemleri oldu. Müşteri hizmetleri ve teknik servisi ise ayrı bir komedi. Müşteri hizmetlerine sorunumu anlattığımda "kontrolü gerçekleştiriyorum" diyerek internetten bakıyorlarmış. Teknik servis ise kronik sorunları olan modelleri servise alıp sadece driver güncelleyip veya format atıp geri gönderiyorlarmış. Bilmiyorsanız orada çalışmayın kardeşim, bizimle niye uğraşıyorsunuz, 20 bin para veriyoruz.

Anlattığım gibi, Monster'a karşı bir nefretim var çünkü müşterilerini insan yerine koymuyorlar.

Ben de bilgim olmadan önce seviyordum. Sevilmesinin nedeninin reklamını güzel yapmaları olduğunu düşünüyorum. Bilmeyen birine havalı geliyor bence. Tasarımı, logosu, çantası havalı duruyor.

Çantası güzel vallahi. Bol bol cebi var çok kullanışlı. Laptop işini bırakıp çanta firması olsunlar

Bende Abra A7 kullanıyorum, ısınma dışında herhangi bir problem yok. Bir de AC Syndicate oynarken kapanıyor sebebini anlayamadım. Onun dışında hiç problem olmadı

Geri
Yukarı