Monster Notebook neden bipliyor?

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu markada neden kasadan ilginç sesler geliyor bip bip diye? Termal macunların temizlenmemesinden dolayı mı, yoksa Clevo kasa kronik sorunlu mu? Diğer laptoplarda böyle bir sorun yok sanırım. Yol yakınken iade almak daha mı mantıklı? Acer Aspire 7’de böyle ses duyar mıyız?
@499337 @Silinen üye

Son düzenleme:
Bipliyor derken kasanın içinden tiz ses mi geliyor yoksa başka bir sorunu mu var hocam emin olamadım. Bir de Acer Aspire 7 diyorsunuzda müsait iseniz laptopun linkini atabilir misiniz?

Bipliyor derken kasanın içinden tiz ses mi geliyor yoksa başka bir sorunu mu var hocam emin olamadım. Bir de Acer Aspire 7 diyorsunuzda müsait iseniz laptopun linkini atabilir misiniz?

Yok hocam bakimlari gecikmis Monster notebook da genelde bip bip isinmadan kaynakli acaba.

Bu laptopta attigimda kronik sorun yok gibi sanirim.

Yok hocam bakimlari gecikmis Monster notebook da genelde bip bip isinmadan kaynakli acaba.

Bu laptopta attigimda kronik sorun yok gibi sanirim.
Kronik sorun görünüşte yok olabilir ama SSD ve RAM yükseltmesini siz yapamıyorsunuz yaparsanız garanti dışı kalıyormuş hocam.

Kronik sorun görünüşte yok olabilir ama SSD ve RAM yükseltmesini siz yapamıyorsunuz yaparsanız garanti dışı kalıyormuş hocam.

O problem değil de hocam şu an kullanıyorum 1 ayı devirdim ilk fişe takınca kapanma olsun iade edeceğim ama edilecek iade dolu bende biliyorsun Aspire 7 Intel'li pahalıydı AMD Ryzen yeni cıktı var taksit ödüyorum 2.5 ayım kaldı.

Geri
Yukarı