Çözüm Monster Laptopumda FPS ve akıcılık sorunlarının çözümü

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
"Insyde corp. 1.07.13tfb3, 27.01.2021" BIOS'ta kilit olabilir mi? Yaptığım offset değerleri tabloda gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• throttlekilit.jpg
    throttlekilit.jpg
    400,7 KB · Görüntüleme: 31
malesef çözmedi. advenced bölümündeki her şeyi kapatsamda olmuyor. windows 11 kullanan birisi bios ayarlarını gösterebilir mi
Başlat kısmından "sistem bilgisi" diye aratıp çıkan ekrandan "Sanallaştırma tabanlı güvenlik" açıkmı diye bakarmısınız?

Eğer açıksa başlat kısmına "Çekirdek Yalıtım" yazıp çıkan pencereden "Bellek Bütünlüğü" seçeneğini devre dışı bırakın. Çıkan bildirimden Yeniden başlata tıklayın.

Son düzenleme:
Şu anda bu ayarları kullanıyorum bu arada. Power limit yemiyor ekran kartı aynı zamanda işlemci de PL2 limiti yemiyor Bannerlord'da 3-4 ayar dışında her şey en yüksekte single playerda 70-80 fps alıyorum savaşlarda ve akıcı olduğunu unutmamak lazım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    20,3 KB · Görüntüleme: 27
NHXXDE/DEX şeklinde yazar yani NH58DEQ ise bunu sağlıyor. X yerine başka şeyler de koyabilirsin mantıken. Sallıyorum NH57DET diye bi model var ya da NH59DE bu ikisi de sağlar. Mantığı anlamışsındır umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı