Monster Markası Ne Kadar Güvenilir? Menşei Neresi? Bayisi Var mı?

En İyi Fiyat En İyi Performansın olduğu oyuncu laptopu markası ?

• Oy verenlerin toplamı
    114
3 Gün önce Monster t5 v16.1 modelini Kadıköy mağzasından satın aldım. Çalışan arkadaşlar sizinle çok iyi ilgileniyorlar. Saat 19:00 kapatıyorlardı ben 18:50 gibi gittim ve satın almak için sağolsunlar hemen ilgilendiler ve ürünümü 20 dakika içinde teslim ettiler. Ayrıyetten 2x8 ramlerimi arkadaş tek slot 16GB yaptı ve onun ücretini almadılar. Bilgisayar hakkında ise tasarım olarak belki çok hoşuna gitmeyebilir ama bence gayet güzel ve sade oyun bilgisayarı için gayet güzel tasarlanmış. Performans olarak 3 günlük deneyimimde birkaç oyunu test edebildim önceki bilgisayarıma göre fazla iyi. Yormaya kıyamıyorum :) Yani uzun lafın kısası baya ikilemde kalıp aldığım monster fazlasıyla tatmin ediyor. Kesinlikle öneririm. Araştırdığım kadarıyla t5 v16.1 modelinin incelemesi yok. Ufak bir oyun performansı hakkında inceleme yapabilirim.
Merhaba haklısın iyi ilgileniyolar ve bende bu modeli almayı düşünüyorum tavsiye eder misin memnun musun?

Tanıdığım iki kişiye aldırdım bu markayı. Masaüstü bilgisayar sevdalısı olmasam ben de bu marka notebook alırdım mutlaka. Yalnız reklam konusunda ve kendilerini tanıtma konusunda çok zayıflar gerçekten. Tavsiye ettiğim iki kişi de markayı hiç duymamışlardı.

Merhaba haklısın iyi ilgileniyolar ve bende bu modeli almayı düşünüyorum tavsiye eder misin memnun musun?
Kesinlikle öneririm her açıdan mükemmel bir bilgisayar. Denediğim kadarıyla Just Cause 3 Ultra ayarlarda ortlama 90-75 fps alıyorum. Pubg ultra ayarlarda 75-60 sabit fps veriyor. Soğutma konusunda görünüş olsun( o güzel ızgaralar) hemde soğutma olsun 10 üzerinden 9 veririm( 1 puan da nazar boncuğu olsun :). Aklında herhangi bir oyun veya soru varsa yardımcı olabilirim.

Asus yüksek bütçeli latopları hariç gayette F/P. Saydığınız markaların arasına Monster koyuluyorsa her türlü Asus da koyulmalı. Diğerlerine amenna.

Asus yüksek bütçeli latopları hariç gayette F/P. Saydığınız markaların arasına Monster koyuluyorsa her türlü Asus da koyulmalı. Diğerlerine amenna.
Katılıyorum fiyat performans durumunda mutlaka Asus başlarda geliyor. Ki benim düşüncem eğer söz konusu fp ise MSI 3. gelir. Çünkü diğer markalara nazaran biraz daha fazla fiyatlara sahip. He o fiyat farkını da görünüşe sayabilirsiniz

Müşteri hizmetleri on numara. Servise gönderdiğin zaman aynı gün içinde yapıp gönderiyorlar. Fiyat performans denildiğinde aklıma ilk gelen marka.

Arkadaşlar merhaba size bir şey danışmak istiyorum. Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim yeni laptop almak istiyorum. Mühendislik derslerini kolay verimli çalıştırabilecek ve oyun oynayabileceğim bilgisayar arıyorum kafam çok karıştı en az 4 sene idare etmesi lazım. Önerdiğiniz laptop var mı 17.3 inç olursa çok iyi olur.Baya oyun oynuyorum monstera da ilgim var

Arkadaşlar merhaba size bir şey danışmak istiyorum. Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim yeni laptop almak istiyorum. Mühendislik derslerini kolay verimli çalıştırabilecek ve oyun oynayabileceğim bilgisayar arıyorum kafam çok karıştı en az 4 sene idare etmesi lazım. Önerdiğiniz laptop var mı 17.3 inç olursa çok iyi olur.Baya oyun oynuyorum
1. Yeni bir konu açıp öneri isteyin.
2. Bütçe belirtin.
3. Nasıl bir performans beklediğinizi, HDD mi SSD mi olması gerektiğini söyleyin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı