Monster mSATA SSD Seçimi

Tabiki de kaldırır. Burada önemli olan 16GB Ram, +850M ekran kartı ve sağlam bir işlemci olması. Oyun için istesen Monster öneririm ama daha çok programlamaya yönelecek isen MSI veya Asus bakabilirsin uzun ömürlülük açısından. Monster ekran kartı iyi, bilgisayarı fazla taşımayacaksan güzel seçim. Ürün vermek istemiyorum. 1300$ olan ürün 4.100TL civarı. Kendin fiyat/performans oluştur, her seçimin kendi doğrusu var.
Msi'ı hangi siteden almalıyım ? Ucuz ve kaliteli şekilde.
Ne önerirsiniz ? 3.500 TL'yi aşmadan

Sanalmarketim, Ebrarbilgisayar, Novabilgisayar...

İstediğinden alabilirsin, güzelce araştır sadece. O paraya mutsuz olma şansın yok.

@Conficker Belasi

mSata kalın kısa = Notebook için
m2Sata ince uzun = PC için

Ben ayrımımı böyle yapıyorum. Yanlış olabilir. Raid de belki fark eder ama performansta farklı olacağını sanmıyorum.

Bu nasıl olmuş?
image.jpg
image.jpg

Sanalmarketim, Ebrarbilgisayar, Novabilgisayar...

İstediğinden alabilirsin, güzelce araştır sadece. O paraya mutsuz olma şansın yok.

@Conficker Belasi

mSata kalın kısa = Notebook için
m2Sata ince uzun = PC için

Ben ayrımımı böyle yapıyorum. Yanlış olabilir. Raid de belki fark eder ama performansta farklı olacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı