Monster Nootbook nasıl bir marka?

• Konuyu başlatan vukado_82
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 8B
V

vukado_82

Ziyaretçi
Fiyat-performansa açısından güzel bir marka olarak gözüküyor. Para olsa zaten MSI alıcam.
Sizce servisi-garantisi güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç yıl önceki durumuna göre kıyaslarsak servis konusunda biraz daha iyi. Abra A5'in v2 serisi MSI ve Asus gibi markalar alınamıyorsa bir yere kada tavsiye edilebilir (-di maalesef şu anda satılmıyor) çünkü eski versiyonlarına oranla bariz daha kaliteli bileşenler kullanmışlar. Ancak gene de yazılım desteği çok sınırlı olduğu için MSI ve Asus gibi markalar alınabiliyorsa tavsiye edemem.

Son düzenleme:
Birkaç yıl önceki durumuna göre kıyaslarsak servis konusunda biraz daha iyi. Abra A5'in v2 serisi MSI ve Asus gibi markalar alınamıyorsa bir yere kada tavsiye edilebilir (-di maalesef şu anda satılmıyor) çünkü eski versiyonlarına oranla bariz daha kaliteli bileşenler kullanmışlar. Ancak gene de yazılım desteği çok sınırlı olduğu için MSI ve Asus gibi markalar alınabiliyorsa tavsiye edemem.
Ne yani ABRA A5 V1.2 alırsam gta 5 oynamak için 3 ay civarı beklermiyim diyorsun, driverları intelin support sitesinden, ve geforce.com dan indirsem olmuyor mu?

Ne yani ABRA A5 V1.2 alırsam gta 5 oynamak için 3 ay civarı beklermiyim diyorsun, driverları intelin support sitesinden, ve geforce.com dan indirsem olmuyor mu?
dostum bende tulpar t5 v4.1 almayı düşünüyorum. 2 haftadır araştırıyorum. Kımı servısınden şikayetçi kimi tasarımından vs. benım alcagım pc tasarım konusunda hosuma giden bi makinası.Notebook kasalarını dışardan alıyorlar Monster yabancı forumları inceledim benım alcagım kasa ödül almış bi kasa( abra ların kasalarına bakmadım). Monster kullanmıs olanların yazdıklarını okudum artık eskisi gibi garanti servis süreci kötü değil. Hatta ben bilgi almak amaçlı Monsteri aradım acıklayarak anlattılar, akşam üzeri tekrar aradılar ismimi söyleyerek aklınızda başka soru takıldımı diye sordular. Ben bizzat memnun kaldım. Benım 3.500 tl ye alcagım pc msı de 5 bin tl den başlıyor. Araştırmalarım sonucunda MSI nın + olarak sadece kendı programları yazılımları klavyesi vs. Ben Monster alcam açıkcası. Hatta elime geçtikden sonra konu açıp PC hakkındada yazarım.

Son düzenleme:
Monster ben şahsen önermem hem kasası çok kaba hemde anakart ve çipset arızası en çok görülen markalardan biridir, ama genede tercih senin benden uyarması.

Son düzenleme:
Teşekkürler Barış beğenin için, tartışmaya girmem karşımdakini birkez uyarırım dinler veya dinlemez onun bileceği iş. Casper' de almayın diyorum ama malesef hala gidip Casper alan insanlar var, ama bizim insanımız böyle sanırım şarka git dersin garba gider.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı