Monster pişmanlıktır

Herkesin farklı düşüncesi var bu daha da kötü birşey eline gelen ne olduğu bilinmeyen parçaları yapıştırıp laptop diye satıyorlar. Bazıları iyiken bazılarının kötü olması ne kadar kötü marka olduğunu gösteriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mavi ekranı, ölü pikseli markaya atfedebilirim ancak uzun yıllar laptop kullandıktan sonra masaüstüne geçtiğimde laptopların sadece ve sadece iş ve okul için kullanılabileceğini uzun vadede oyunda kesinlikle sınıfta kaldığını, yine Laptoplar'da kullanılan "Gaming" ibaresinin sadece bir pazarlama stratejisi olduğunu ve asla hiçbir oyunda masaüstündeki kadar verim alamayacağınızı iddia ederim. Dolayısıyla oyun oynamaksa amaç kesinlikle laptoplardan uzak durun, bu durum yalnızca Monster'a özgü değil. Ayrıca laptopların birçoğunda birçok donanımın cihaza özel olarak tasarlandığını dikkate aldığımızda söz konusu donanımların birkaç yıl içerisinde güncel tek bir sürücüsünü bile bulamıyorsunuz. Eskiyen dandik Android telefonlara dönüyor o "Gaming" laptoplar.

Gaming olmasının sebebi işlemcilerinde limit olmaması her zaman maksimum performans için tam güçte tam randımanla çalışması. Diğer markaların cihazları limit dolu ama.

Herkesin farklı düşüncesi var bu daha da kötü bir şey eline gelen ne olduğu bilinmeyen parçaları yapıştırıp laptop diye satıyorlar. Bazıları iyiken bazılarının kötü olması ne kadar kötü marka olduğunu gösteriyor.

Bu bakış açısı ile MSI'da kötü marka. Thin serisi, cyborg serisi, fiyat performanstan çok çok uzak katana serisi...

Neredeyse her oyun bir oyun kasıyor diğerinde deli takılma oluyor model Abra A5 17.1 bakımı yapılı GTA 5 gibi oyunlarda genellikle Roblox'da 90 dereceye çıktığını gördüm

Fan almadın mı bende hiç çıkmıyor benimki de Monster.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bakış açısı ile MSI'da kötü marka. Thin serisi, cyborg serisi, fiyat performanstan çok çok uzak katana serisi...

Monster'da Semruk'ların MSI kasa olduklarından dahi haberleri yok, bakmıyorlar.

Clevo kasa alıp ısınıyor drop yiyorum diye şikayet etmek kadar komik bir şey yok, ben bile önermiyorum o Clevo kasaları. @Artoria Pendragon hocam bile biliyor Monster cihazların kalitesini.

En basitinden 13500HX işlemcili Tulpar 13700HX Omen ve Predator'le aynı performansi veriyor limit olmadıgı için.

Gaming olmasının sebebi işlemcilerinde limit olmaması her zaman maksimum performans için tam güçte tam randımanla çalışması. Diğer markaların cihazları limit dolu ama.
Yalnız ben gaming laptoplarla sıradan laptopları kıyaslamadım :) Masaüstü PC'lerle kıyasladım tabi ki standart laptoplarla arasında uçurum var. Yazımın ana fikri şu PC alacak ortamın yoktur, mecburen laptop kullanmak zorundasındır o halde beklentin bir masaüstü beklentisi olmasın anlamına geliyor, şayet o beklentiyle almışsan amacın oyun oynamaksa neden masaüstü almadın demek istiyorum.

Monster'da Semruk'ların MSI kasa olduklarından dahi haberleri yok, bakmıyorlar.

Clevo kasa alıp ısınıyor drop yiyorum diye şikayet etmek kadar komik bir şey yok, ben bile önermiyorum o Clevo kasaları. @Artoria Pendragon hocam bile biliyor Monster cihazların kalitesini.
Adamlar çinden hazır kasa buluyorlar Gigabyte markasıyla aynı kasa

Yeni konular

Geri
Yukarı