Monster Pusat K3 Pro nasıl bir klavyedir?

• Konuyu başlatan Woxel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 113
  • Görüntüleme 9B
Hocam strafede de öyleydi ve ben bir bakıma alışkınım diyebilirim. Hatta öyle daha rahat oluyor. Sanırım k552ye yöneleceksiniz?
Şuan k552, Redragon K530, aoc gk500 arasından birini seçip sipariş geçmeyi düşünüyorum hocam.

k530 wirelessmiş ama wireless özelliğinden ziyade rbg olması hoşuma gitti

Şu an K552, Redragon K530, AOC GK500 arasından birini seçip sipariş geçmeyi düşünüyorum hocam.

K530 wirelessmiş ama Wireless özelliğinden ziyade rbg olması hoşuma gitti
K530u en iyi bilen @Shuriken hocamdır. Aklınızda bir soru varsa ona sorabilirsiniz. Ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ancak emin olun hiçbiri üzmeyecektir.

K530'da wireless değil, bluetooth var. Aynı anda 3 cihaza bağlanabiliyor. Öyle çalışıp çalışmadığını denemek için telefona bağladım bir kere, sorunsuz bir şekilde bağlandı. Herhangi bir gecikme vs durumu farketmedim ben yazarken ama oyunda ne olur bilemiyorum. Normal masa üstü pc için anakartta bluetooth yoksa ekstra bluetooth adaptör almanız gerekir. Ama laptop, telefon, tablet vs gibi cihazlara direkt bağlanabiliyor.

K530'da wireless değil, bluetooth var. Aynı anda 3 cihaza bağlanabiliyor. Öyle çalışıp çalışmadığını denemek için telefona bağladım bir kere, sorunsuz bir şekilde bağlandı. Herhangi bir gecikme vs durumu farketmedim ben yazarken ama oyunda ne olur bilemiyorum. Normal masa üstü pc için anakartta bluetooth yoksa ekstra bluetooth adaptör almanız gerekir. Ama laptop, telefon, tablet vs gibi cihazlara direkt bağlanabiliyor.
Bilek desteğinin olmaması uzun vadede eksikliğini size hisettirdi mi hocam keske olsaydı dediniz mi?

K530'da wireless değil, bluetooth var. Aynı anda 3 cihaza bağlanabiliyor. Öyle çalışıp çalışmadığını denemek için telefona bağladım bir kere, sorunsuz bir şekilde bağlandı. Herhangi bir gecikme vs durumu farket medim ben yazarken ama oyunda ne olur bilemiyorum. Normal masa üstü pc için anakartta bluetooth yoksa ekstra bluetooth adaptör almanız gerekir. Ama laptop, telefon, tablet vs gibi cihazlara direkt bağlanabiliyor.
Hocam, K530'a Outemu dışında bir Switch takabilir miyiz? Ben NovelKey Cream takmak istiyorum ama PCB uyumlu değil.

Hocam, K530'a Outemu dışında bir Switch takabilir miyiz? Ben NovelKey Cream takmak istiyorum ama PCB uyumlu değil.

Takamazsınız onları, alt kısımları denk gelmiyor ledler pcb üzerinde olduğu için. Switchlere klavye kadar para vermek çok da mantıklı değil gibi bu arada bence ama siz bilirsiniz tabiki.

Takamazsınız onları, alt kısımları denk gelmiyor ledler pcb üzerinde olduğu için. Switchlere klavye kadar para vermek çok da mantıklı değil gibi bu arada bence ama siz bilirsiniz tabiki.
Hocam ben de benzer bir soruyu K586 Pro için sormak istiyorum. Örneğin gateron optiklerin housingi ile Outemu arasında tek fark birinin şeffaf olması. Sizce housing değiştirilip K586'ya Gateron Optik Yellow takılabilir mi?

Takamazsınız onları, alt kısımları denk gelmiyor ledler pcb üzerinde olduğu için. Switchlere klavye kadar para vermek çok da mantıklı değil gibi bu arada bence ama siz bilirsiniz tabii ki.
60 adet almayacağım zaten, 10 tanesi 150TL'ye falan denk geliyor. Bu durum üzdü beni, Cream Switchleri çok seviyordum.

Hocam şimdi baktım da yön tuşları yokmus 530'da. o yüzden 552 modeline geri döndüm. Siz k552, monster, gk500 arasından hangisini tercih ederdiniz? @Shuriken @hadwiger

Geri
Yukarı