Monster teknik servis memnuniyeti

Kaldi ki eskiden fiyat avantajiyla on plana cikiyordu, simdi o da kalmamis fiyatlari bayağı yukselmis. İslemciye ekran kartina bakan laptop’lara dusuyor bir de ustune omur boyu bakim falan diye insanlara allayip pullayip satiyorlar. Diger kalan bilesenler anakart, kasa berbat. Veya benim gibi servisteki acemi kisilerin eline dusup cihazda problem cikmasi muhtemel. Kisacasi Monster laptop’un omru garanti suresi kadardir. Alicaklar buna gore almali.

Geçen hafta gönderdim yine bugün elime ulaştı. Genel bakım işlemleri yanında bios pilini de değiştirdiler ücretsiz şekilde. En son Aras Kargo'dan sonra Yurtiçi biraz kutunun içinden geçmiş ama şu anlık sıkıntı yok.

Geçen hafta gönderdim yine bugün elime ulaştı. Genel bakım işlemleri yanında bios pilini de değiştirdiler ücretsiz şekilde. En son Aras Kargo'dan sonra Yurtiçi biraz kutunun içinden geçmiş ama şu anlık sıkıntı yok.
Hocam kargolanınca kargo takip numarası sms olarak gönderiliyor mu? Benim işlemler dün öğleden sonra tamamlandı ama kargolandığına dair hala bir bilgi alamadım.

Boş logolu plastik malzemeli sevdalı çocukların oynayamadıgı oyun olursa anında iade garantili dediği aslında bulamadıgın arıza varsa anında iade garantisi olan ömür boyu bakım garantili dediği gibi aslında arıza bilgisayarı olan teknik servis Clevo Tongfang gibi en dandik Çin malının 1-2 bin TL maliyetiyle Çin'de üretilen Türkiye gibi ekonomisi bitik ülkerelerde bizlere pahalıya satan boş kasaya logo cakan hamster firması.

Boş logolu plastik malzemeli sevdalı çocukların oynayamadıgı oyun olursa anında iade garantili dediği aslında bulamadıgın arıza varsa anında iade garantisi olan ömür boyu bakım garantili dediği gibi aslında arıza bilgisayarı olan teknik servis Clevo Tongfang gibi en dandik Çin malının 1-2 bin TL maliyetiyle Çin'de üretilen Türkiye gibi ekonomisi bitik ülkerelerde bizlere pahalıya satan boş kasaya logo cakan hamster firması.
Ne bu haterlık.🤣

İnternet'te hakkında şikayet harici pek bir şey bulamadığım için tecrübelerimi paylaşma gereği duydum. Geçen cuma bilgisayarı kendi orijinal kutusu ve kolisi içinde Aras Kargo ile teknik servise yönlendirdim zaten koliyi görünce direkt anladılar servise gideceğini ve sadece TC, adres, iletişim vs. bilgileri aldılar ve aynı gün içinde yola çıktı. Pazartesi günü servise ulaştı ve 2 gün içinde genel bakım işlemleri (termal macun yenilemesi, fan temizliği vs.) tamamlandı ve bu perşembe günü kargo elime hasarsız biçimde ulaştı. Bilgisayarla ilgili en ufak bir problem yok, ısınma sorunu gerçekten düzeldi bunu söylemekte de fayda var. 6 ayda bir yapılması gereken ücretsiz bakım işlemlerinden sadece 6 gün içinde faydalanmış oldum. Olumlu bir deneyim oldu servise en azından herhangi bir arızayla gitmediğim için de arızayla geri dönmedim.
Hocam ben de cihazımı kargo ile servise göndermeyi düşünüyorum ancak bazı sorularım olacak.
-Kendim sıvı metal macun alsam serviste onu kullanıyorlar mı ?
-Sizin cihaza normal macun mu sürdüler ve sıcaklıklar kaç derece düştü ?
-BIOS pilini benim de değiştirmem gerekiyor mu ?

Hocam ben de cihazımı kargo ile servise göndermeyi düşünüyorum ancak bazı sorularım olacak.
-Kendim sıvı metal macun alsam serviste onu kullanıyorlar mı ?
-Sizin cihaza normal macun mu sürdüler ve sıcaklıklar kaç derece düştü ?
-BIOS pilini benim de değiştirmem gerekiyor mu ?
Bios pili ekstra yaşadığım bir arızaydı değişmesine gerek yok. Kendi macununuz için monster ile iletişime geçmeniz lazım mail ile sorunuzu sorarsanız desteğe 1 gün içinde dönerler. Eski bilgisayarım olduğu için hatırlayamıyorum ancak gözle görülür bir değişim vardı laptoplarda şart bu değişim belli periyotlarda.

Geri
Yukarı