Monster teknik servise sistemin şifresini vermek

hengin

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar,
Monster servisine bilgisayarımı temizlik için vermeyi düşünüyorum. Ama içime sinmeyen bir durum var. Bilgisayarda şifre varsa şifreyi de istiyorlar. Bundan dolayı bilgisayarda yönetici hesabı olmayan yeni bir yerel kullanıcı oluşturup teslim etsem şifre vermekten kurtulur muyum?
Bir de kullanıcı da açmadım şifremi vermedim diyelim. Bu durumda ne olur?

Merhabalar,
Monster servisine bilgisayarımı temizlik için vermeyi düşünüyorum. Ama içime sinmeyen bir durum var. Bilgisayarda şifre varsa şifreyi de istiyorlar. Bundan dolayı bilgisayarda yönetici hesabı olmayan yeni bir yerel kullanıcı oluşturup teslim etsem şifre vermekten kurtulur muyum?
Test edemezler. Şifreyi kaldır gönder ne olacak?

Adamlar bilgisayarına bir şey yapacak değil ya. Sonuçta yaparlarsa müşteri kaybederler. Bir sorun olacağını zannetmem. Sadece Windows'taki şifrenizi diğer hesaplarınızda da kullanıyorsanız Windows şifresini kaldırın veya değiştirin yeterli.

Merhabalar,

Sadece temizlik içinse gerek olmaz içini açıp temizleyecekler. Ama kağıda yazıp yollaman iyi olur.

Geri
Yukarı